👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جرئت مندی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جرئت مندی چیست

پاورپوینت جرئت مندی چیست شامل 43 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

43

حجم

0/485 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جرئت مندی چیست

پاورپوینت جرئت مندی چیست شامل 43 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

دفاع از حقوق خود و اجازه سود جویی از این حقوق را به دیگران ندادن، یک تعریف جرئت مند بودن است. جرئت مندی همچنین به معنی انتقال روشن آن چیزی است که در واقع می خواهید بیان کنید: احترام گذاردن به حقوق و احساسات خود و احترام گذاردن به حقوق و احساسات دیگران. 

به عبارت بهتر:

«جرئت مندی ابراز صادقانه و مناسب احساسات، عقاید و نیازهای شخص است».

جرئت مندی اتخاذ موضع خود تحلیلی و سپس عمل است آنگاه نتایج ارزشمند حاصل می آید.

چگونه جرئت مندی از پرخاشگری متمایز می شود؟

پرخاشگر بودن به معنی حمایت از خود به شیوه ای است که در آن به حقوق دیگران تجاوز می شود. رفتار پرخاشگرانه نوعاً تنبیه گرانه، خصمانه، سرزنش آمیز و تحکم جویانه است. پرخاشگری می تواند تهدید، توهین و حتی تنبیه بدنی را شامل شود. نیز می تواند شامل ریشخند، عبارات طعنه آمیز، غیبت و ... لغزش زبانی شود.

‍بنابراین فراموش نكنیم كه مسالهً مهم در داشتن رفتار موثر جرأتمندانه، شناخت خداوند و حقوق خود،و دیگران است.

چه چیز باعث می شود مردم از جرئت مند بودن اجتناب ورزند؟

اکثر مردم به دلیل ترس از ناراحتی دیگران و از دست دادن دوستی آنها، از جرئت مندی دست می کشند. معهذا هر چند ممکن است شما با کنار گذاردن جرئت مندی از ناخرسندی های فوری و بلافاصله پرهیز کنید ولی چنین کاری در دراز مدت رابطه را به مخاطره می افکند و آنگاه احساس شما این خواهد بود که مرتب بهره هایی را از دست می دهید.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

چگونه جرئت مندی از پرخاشگری متمایز می شود؟

چه چیز باعث می شود مردم از جرئت مند بودن اجتناب ورزند؟

شما از چه میزان جرئت مندی برخوردارید؟

انواع جرئت مندی

جرئت مندی اساسی

جرئت مندی قوی

جرئت مندی فزاینده

جرئت مندی از طریق گفتار با من آغاز شونده

یادگیری جرئت مندی به شیوه ای مثبت

پایان

عنوان : جرئت مندی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 488 کیلوبایت

تعداد صفحات : 43 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سنگ، سرامیک، کاشی پاورپوینت حقوق بین المللی بشردوستانه چیست پاورپوینت نوگرایی اسلامی چیست پاورپوینت جامعه شناسی علم از نگاه مرتون پاورپوین.21ت موزه های ترکیه