👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست

پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

182/23 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست

پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

تغییرات اجتماعی عبارت است از تبدیلات و دگرگونیهای که در طول تاریخ در اصول زندگی جامعه و یک ملت رخ می‌دهد. این تغییرات از هزاران عامل داخلی و خارجی و نیروهایی که زاینده شرایط داخلی یا خارجی گروه است، پدید می‌آید.

تغییرات اجتماعی به دو دسته کلی و جزئی تقسیم می‌شوند. تغییر جزئی در بخشی از نظام صورت می‌گیرد؛ مانند تغییر در مالکیت خصوصی و یا اصلاحات در خدمات اجتماعی برای اقشار کم درآمد؛ اما، تغییر کلی به دگرگونیهائی اطلاق می‌شود که در کل نظام اجتماعی صورت می‌گیرد؛ مانند انقلاب.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ویژگیهای تغییر اجتماعی

تفاوت تغییر اجتماعی با تحول

نظریه‌های تغییر اجتماعی

نظریات جامعه شناسان در باب تغییر اجتماعی

پایان

عنوان : تغییرات اجتماعی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 184 کیلوبایت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر پاورپوینت اجرای سازه اسکلت بتنی پاورپوینت آزادی از دید رولو مِی پاورپوینت ای دی اس ال ADSL افتراء و نشر اكاذیب و تفاوت آنها