👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت شمع‌های بتنی پیش ساخته

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت شمع‌های بتنی پیش ساخته

پاورپوینت شمع‌های بتنی پیش ساخته شامل 37 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نم

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

2/642 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت شمع‌های بتنی پیش ساخته

پاورپوینت شمع‌های بتنی پیش ساخته شامل 37 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

 مشخصات فنی بتن مصرفی باید مطابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور یا آیین نامه‌های معتبر دیگر كه در اسناد پیمان مشخص شده باشد. نوع سیمان مصرفی در بتن باید بر اساس نتایج آزمایش‌های شیمیایی و توسط مشاور طرح یا دستگاه نظارت تعیین شود. بتن شمع‌ها باید صاف، بدون عیب و فارغ از كرم‌خوردگی و فضاهای خالی باشد. مقاومت فشاری ۲۸ روزه بتن شمع‌های پیش‌تنیده نباید كمتر از ۴۲ مگا پاسكال باشد.‌ در شمع‌های بتنی پیش‌تنیده مقاومت فشاری بتن در هیچ شرایطی نباید كمتر از ۲۳ مگا پاسكال باشد. تنش فشاری پیش‌تنیدگی در بتن شمع‌های بتنی پیش‌تنیده نباید از ۷ مگا پاسكال كمتر باشد.

.

فهرست :

بتن مصرفی در ساخت شمع‌های بتنی پیش ساخته

‌آرماتورها در شمع‌های بتنی

بتن ریزی شمع‌های بتنی

عمل آوری و حفاظت از بتن

ملاحظات جابجایی و انبار کردن شمع‌های بتنی

ملاحظات قبل از کوبش

ملاحظات حین کوبش

معیارهای توقف کوبش

رواداری‌های مربوط به موقعیت و زاویه استقرار شمع‌های بتنی

شمع‌های بتنی بیرون زده

‌تطویل شمع‌های بتنی

‌تطویل شمع به روش بتن ریزی در محل

به کار بردن اتصالات

کنترل کوبش و عملیات اجرایی

نحوه محاسبه متره و برآورد و موارد پیمانی

محافظت شمع‌های بتنی در برابر خوردگی

.

عنوان: پاورپوینت شمع‌های بتنی پیش ساخته

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 37 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آزمایشگاه شیمی آلی 1 پاورپوینت تغییرات اجتماعی چیست پاورپوینت بررسی و تحلیل مسجد امام تهران پاورپوینت جرئت مندی چیست پاورپوینت سمینار در مسائل مالی (پول شویی )