👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خرابی آسفالت ، علل و نحوه مرمت آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت خرابی آسفالت ، علل و نحوه مرمت آن

دانلود فایل پاورپوینت خرابی آسفالت، علل و نحوه مرمت آن،در حجم 33 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

33

حجم

6/249 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت خرابی آسفالت، علل و نحوه مرمت آن،در حجم 33 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه

بخشی از متن:

شبکه راهها شریانهای حیاتی هر کشوری تلقی شده و یکی از پارامترهای مهم در تعیین میزان توسعه یافتگی آن محسوب می گردد. در بسیاری از کشورها از جمله ایران، بخش عمده ای از جابجایی کالاو مسافر از طریق جاده صورت می گیرد، بطوریکه روشهای دیگر حمل و نقل در مراتب بعدی قرار دارند. در حال حاضر بدلیل وجود برخی محدودیت های کمی و کیفی در سایر روشهای حمل و نقل (هوایی، دریائی و یا ریلی) سهم حمل و نقل جاده ای در کشور ما اعم از کالا و یا مسافر حدود ۹۰ % می باشد، لذا لزوم برنامه ریزی منسجم و سرمایه گذاری مناسب به منظور توسعه شبکه حمل و نقل جاده ای کشور و همچنین حفظ و نگهداری بهینه راههای موجود بیش از پیش احساس می شود.

روسازی راهها در مقایسه با سایر سازه های مهندسی عمران از نقطه نظر طراحی، کنترل، اجرا و نگهداری ازپیچیدگی های ویژه ای برخوردار است. تعدد عوامل موثر در طراحی از قبیل شرایط توپوگرافی، آب و هوا (اقیلم منطقه)، شرایط و معیارهای طرح و اجرا، زهکشی روسازی، نوع و جنس مصالح بستر روسازی، تعداد و نوع وسایل نقلیه (مشخصات ترافیکی)، شرایط نگهداری و از طرفی عبور یک راه از اقلیم ها و شرایط مختلف منطقه،حساسیت و پیچیدگی موضوع را دوچندان می کند. شناخت دقیق هر یک از انواع خرابیها بهمراه علل بروز آن، برنامه ریزی و اجرای صحیح و بهنگام تعمیر و نگهداری را میسر خواهد نمود. به همین منظور ابتدا به معرفی انواع متداول خرابی های روسازی آسفالتی میپردازیم.

فهرست مطالب:

مقدمه

مهمترین عوامل موثر در خرابی و خسارت راه ها و سطوح آسفالتی

انواع معایب و آسیب دیدگی های راه های آسفالته

انواع ترکها

ترک پوست سوسماری(Alligator cracking)

ترک تیغه ای (برشی)

ترک های لبه ای

ترک دو بندی

ترک انعکاسی

ترک چروکی(انقباضی)

ترکهای لغزشی( هلالی)

ترکهای تعریضی

انواع تغییر شکلها

بررسی تغییر شکلها

این فایل با فرمت پاورپوینت در 33 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل WORD دلیل تخریب روسازی جاده ها(8 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نظریه های قشربندی اجتماعی پاورپوینت زایمان در آب چگونه است؟ پاورپوینت سینمای غرب وهالیوود پاورپوینت شهر فلورانس ایتالیا پاورپوینت عناصر و جزئیات ساختمانی یک