👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت افزودنی‌های بتن زودگیرکننده

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت افزودنی‌های بتن زودگیرکننده

پاورپوینت افزودنی‌های بتن زودگیرکننده در 50 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

50

حجم

1/460 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت افزودنی‌های بتن زودگیرکننده

افزودنی‌های بتن زودگیرکننده

مقدمه

افزودنی‌های بتن زودگیرکننده، موادی هستند که باعث افزایش سرعت آب‌گیری در بتن می‌شوند و بتن زودتر به مقاومت می‌رسد. معروف‌ترین زودگیرکننده‌ها کلریدسدیم، کربنات سدیم و ترکیبات آلومینات هستند.

تعریف

موادی هستند که باعث افزایش سرعت آب‌گیری در بتن می‌شوند و بتن زودتر به مقاومت می‌رسد. معروف‌ترین زودگیرکننده‌ها کلریدسدیم، کربنات سدیم و ترکیبات آلومینات هستند.

کاربردها

معمولا زودگیر کننده‌های بتن با توجه به اینکه باعث افزایش سرعت گیرش بتن می‌شود. در مناطقی که در اثر سرمای زیاد امکان یخ بستن آب بتن تازه وجود دارد، به کار می‌روند. همچنین در محل‌هایی که به دلیل کم بودن تعداد قالب، نیاز به باز کردن سریع قالب داشته باشند، استفاده می‌شوند. همچنین در بتن‌های پاششی (شاتکریت) از پرت مصالح جلوگیری به عمل می‌آورد و باعث گیرش سریع بتن می‌شود. باید توجه داشت که عملاً ماده‌ای به نام ضد یخ بتن وجود ندارد و منظور از ضد یخ بتن ماده افزودنی شتاب‌دهنده واکنش آب و سیمان است. همچنین در تولید قطعات پیش ساخته نیز کاربرد دارند.

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید تا با مشکل روبه رو نشوید.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مديريت مالی مبانی نظری جنایتكاری و بزهكاری كودكان و نوجوانان خلا‌صه معامله تسامح و مسؤولیت‌های ناشی از آن پاورپوینت طرح توجیهی کارگاه خیاطی مبانی و پیشینه تحقیق فرهنگ سازمانی