👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه مقاله استراتژی کلان استراتژی خرد

ارتباط با ما

... دانلود ...

ترجمه مقاله استراتژی کلان استراتژی خرد

ترجمه مقاله استراتژی کلان استراتژی خرد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

12

حجم

0/480 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

ترجمه مقاله استراتژی کلان / استراتژی خرد

رشته مدیریت

Big Strategy/Small Strategy  (2012)

توضیحات: 6 صفحه انگلیسی، 12 صفحه فارسی (word)

چکیده فارسی

عنوان من روی مطالعات کلاسیک استراتژی خوب/ استراتژی بد راملت[1]  انجام شده است. این کتاب تمرکز دارد بر آنچه که روی سازمان ها، خوب جواب می دهد و یا برعکس. استراتژی کلان/استراتژی خرد، تمرکزش را به مسائل دیگری معطوف کرده است. استراتژی خرد، در خصوص عملکرد مالی است، برای مثال شرکتهایی که در صنایع رقابتی هستند. استراتژی کلان در خصوص اهمیت[2] است- تاثیرات و اهدافی که بسیار فراتر از عملکرد شرکت است. در اینجا، انگیزه اصلی پژوهش استراتژی کلان، سه حقیقت بسیار مهم است. امروزه ، قدرتمند ترین شرکت های دنیا ، عاملانی برای حداکثر کردن سودآوری نیستند؛ این شرکت ها اصول[3] ضعیفی در رقابت دارند و تاثیرات آنها در جامعه بازتاب دارد. اکثر مطالعات استراتژی این مساله را نادیده می گیرند. مفهوم استراتژی کلان به دنبال تقویت اقداماتی است که به شرکتهای قدرتمند و تاثیرات گسترده آنها ، این امکان را دهد تا در جایگاه و مرکزیت بهتری قرار گیرند.

بنابراین، این مقاله، در خصوص تفکر کلان تر در پژوهش های استراتژی است. بخصوص ، اصول باید به طور جدی تری ، تاثیرات کلان قدرتمندترین  شرکت های جهان را در بر گیرد. استراتژی کلان، از متغیر های مستقل گسترده تری استفاده می کند؛ تاکید فزاینده این استراتژی بر نمونه های ضروری و مطالعات صنعتی ؛ و آمادگی بالاتر برای همراهی با مسائل سیاست عمومی است. راهی که دنیا از طریق آن تغییر می کند، ما نیاز به مطالعات و پژوهش های استراتژی کلان بیشتری داریم.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت روش تدریس پیشرفته ارزيابي برخي شاخص­هاي زيستي عروس­ ماهي زاينده­ رود Petroleuciscus esfahaniدر پاسخ به ترکيبات مخرب سيستم اندوکرايني در رودخانه زاينده ­رود مبانی نظری خلاقیت ، ماهیت خلاقیت پاورپوینت انرژهای نو در دنیای امروزی حسابداری از دیروز تا امروز