👈 فروشگاه فایل 👉

طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما

ارتباط با ما

... دانلود ...

طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما

طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما (ویژه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات) می باشد در ادامه بخشی ازتوضیحات این سایت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم تا در صورت تمایل به داشتن این سایت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

12

حجم

7/137 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

zip

توضیحات کامل

طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما

طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما (ویژه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات) می باشد. در ادامه بخشی ازتوضیحات این سایت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم تا در صورت تمایل به داشتن این سایت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

موارد زیر برای یك سایت مربوط به رزرو بلیط هواپیما می تواند مد نظر قرار گیرد.

بخش کاربری: مهمترین بخش سایت ، بخش کاربری هست که با ثبت نام درسایت می توانیم وارد آن بشویم و کد ملی فرد که درثبت نام وارد می شود  به عنوان نام کاربری انتخاب می شود.

که دراین بخش فرد می تواند بلیط مورد نظر خود را خریداری و لغوکند ، خریدهای قبلی خود را مشاهده کند ورمز عبور خود را نیز تغییر بدهد.

بخش مدیریت : این بخش که فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد .مدیر سایت می تواند اطلاعات پرواز را وارد کند واگر لازم بود ویرایش ولغو کند.لیست تمام پروازهای رزرو شده ، لیست مسافرانی که پرواز ها را خریداری کردند راببیند . اخبار مربوط به پروازها را سایت اعلام کند .

در صفحه اصلی سایت نیز یک اسلایدر و بخش اخبار که امکان دسنرسی به آرشیو خبر نیز وجود دارد قرار دارد.

سایت به زبان php طراحی شده است.

باید یک بانک اطلاعاتی باهمین اسم reservation درهاست مجازی یا واقعی درست کنید و بانک اطلاعاتی را درآن اضافه کنید (emport کنید.)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بازاريابي و مشتري مداري پاورپوینت تحلیل موزه تاریخ طبیعی آمریکا ، مرکز آسمان و زمین رز Rose پاورپوینت اوراق بهادار قابل تبدیل و حق خرید سهام در مدیریت مالی بلوغ زودرس در بین جوانان مقاله درمورد خانواده و نقش آن در ابراز محبت و مهرورزی