👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زبان برنامه نویسی جاوا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زبان برنامه نویسی جاوا

دانلود فایل پاورپوینت زبان برنامه نویسی جاوا ، در حجم 19 اسلاید قابل ویرایش

مشخصات فایل

تعداد صفحات

19

حجم

0/361 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زبان برنامه نویسی جاوا ، در حجم 19 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

تاریخچه زبان برنامه نویسی جاوا:

در مقایسه با زبان‌های دیگر، همچون C++ یا بیسیک، جاوا زبان نسبتاً جدیدتری است. شرکت (sun Microsystems) سان مایکروسیستمز در سال ۱۹۹۱ یک پروژه تحقیقاتی به نام گرین (Green) را آغاز کرد. هدف این پروژه ایجاد زبانی جدید شبیه به C++ بود که نویسنده اصلی آن، جیمزگاسلینگ، آن را بلوط (Oak) نامید. اما بعدها به دلیل برخی مشکلات حقوقی از میان لیستی از کلمات تصادفی نام آن به جاوا تغییر کرد.

پروژه گرین به دلیل مشکلات بازاریابی در شرف لغو شدن بود تا اینکه گسترش وب در سال ۱۹۹۳ باعث نمایش توانایی‌های وافر جاوا در این عرصه گشت. اینگونه بود که شرکت سان مایکروسیستمز در مه ۱۹۹۵ جاوا را رسماً به بازار عرضه کرد.

مرورگرهای اصلی وب، به هم پیوستند تا به طور مطمئن java applet را بدون صفحات وب اجرا کنند و به این صورت جاوا خیلی زود معروف و محبوب شد. با پیدایش java2، نسخه جدید توانست ترکیب‌های جدیدی را برای نوع‌های مختلف پلت فرم‌ها ایجاد کند.

و...

فهرست مطالب:

تاریخچه زبان برنامه نویسی جاوا

برنامه های جاوا و اپلت ها

قابلیت حمل

پویایی و توزیع شدگی

اداره خودکار حافظه

توزیع های مختلف جاوا

زبان جاوا در ایران

این فایل با فرمت پاورپوینت در 19 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مديريت بحران در حوادث غيرمترقبه مبانی نظری درمان شناختی رفتاری و انواع درمان شناختی رفتاری مبانی نظری اخلاق (فصل دوم تحقیق) مبانی نظری تیپ شخصیتی BCD پاورپوینت بتن ژئو پلیمری