👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اعتیاد به شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اعتیاد به شبکه های اجتماعی

پاورپوینت اعتیاد به شبکه های اجتماعی شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

47

حجم

0/1001 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اعتیاد به شبکه های اجتماعی

پاورپوینت اعتیاد به شبکه های اجتماعی شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

  اثر اعتیاد به اینترنت روی مغز:  

    یافته‌های جدید پژوهشگران نشان می‌دهد اعتیاد به اینترنت به ماده سفید مغز آسیب‌هایی وارد می‌کند که پیش‌تر فقط در مغز معتادان به الکل و مواد مخدر دیده شده بود. در عصر دیجیتال، با افزایش برق‌آسای ضریب نفوذ اینترنت در سراسر جهان، پیشروی زندگی آنلاین در زندگی آفلاین شهروندان هر روز محسوس‌تر از دیروز است. اما اهمیت زندگی آنلاین گاه از حد می‌گذرد و به‌ سادگی تبدیل به اعتیاد می‌شود.

    حالا با افزایش وابستگی شهروندان به جهان مجازی، شمار معتادان به فیلدهای گوناگون وابسته به اینترنت هم روز به روز افزایش می‌یابد و سیری صعودی در پیش گرفته است. همه ما، اگر خودمان از همین معتادان نباشیم، حتما دور و برمان چند نفری از آنها را سراغ داریم؛ معتاد به بازی‌های آنلاین، معتاد به شبکه‌های اجتماعی آنلاین، که بخش عمده‌ای از زندگی‌اش را در فیس‌بوک، توییتر، یوتیوب یا گوگل پلاس سپری می‌کند و انواع دیگری از اعتیاد آنلاین که موجب می‌شود شخص دست‌کم برای مدتی زندگی‌اش را وقف جهان سایبری کند.

    روزنامه ایندیپندنت گزارش داده که پژوهشگران در بررسی دقیق اسکن‌های MRI تهیه‌شده از مغز کاربران جوانی که به اختلال اعتیاد به اینترنت دچارند، و با تطبیق این تصاویر با اسکن‌های تهیه‌شده از معتادان به الکل و مواد مخدر، دریافته‌اند که به فیبرهای ماده سفید مغز این افراد هم آسیب‌های مشابهی وارد می‌شود. مغز کاربرانی که ساعت‌های متمادی از زندگی خود را صرف اینترنت می‌کنند و پشت کامپیوتر می‌نشینند، رفتاری غیرطبیعی دارد و آسیب‌های وارد شده زندگی اجتماعی و شخصی آنها را کاملا تحت تاثیر قرار می‌دهند. پژوهشگران می‌گویند با یافته‌های این تحقیقات، می‌توان ریشه‌های بسیاری از اختلالات رفتاری را کشف و برای درمان آنها اقدام کرد.

 و ...

فهرست مطالب

اثر اعتیاد به اینترنت روی مغز

چهارچوب نظری شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مجازی

مزایا و معایب شبکه های اجتماعی

آسیب های روانی شبکه های اجتماعی

نظریه شش درجه جدایی

پایان

عنوان : اعتیاد به شبکه های اجتماعی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 980 کیلوبایت

تعداد صفحات : 47 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق عوامل جامعه شناختی ارتکاب جرائم زنان پاورپوینت روابط انسانی در مدرسه‌ مبانی و پیشینه نظری هرزه نگاری (پورنوگرافی) اینترنتی تحقیق درباره شغل مهندس معدن پاورپوینت بررسی حقوق سیاسی و اجتماعی در اسلام