👈 فروشگاه فایل 👉

مجموعه پاورپوینت بررسی مدیریت رفتار سازمانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

مجموعه پاورپوینت بررسی مدیریت رفتار سازمانی

مجموعه پاورپوینت بررسی مدیریت رفتار سازمانی در 50 اسلاید قابل ویرایش همراه با تصاویر و توضیحات کامل

مشخصات فایل

تعداد صفحات

50

حجم

0/240 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

مجموعه پاورپوینت بررسی مدیریت رفتار سازمانی در 50 اسلاید قابل ویرایش

تعریف ارتباطات :

واژه « ارتباطات » در جوامع نوین به وسیله همه ،به کار می رود.این واژه برای توضیح خطاهای اجتماعبه طور کل و سازمانها به کار می رود .در ادبیات رفتار سازمانی تعریف ارتباطات عبارت است از انتقال مفاهیم اطلاعات که برای این منظور ،سمبلهایی را به کار می برند .

 هدف ارتباطات

به طور کلی هدف از ارتباطات به وجود آوردن تغییرات در رفتار یا تغییر در آن دسته از شرایطی است که سازمان بر آنها کنترل دارد .

ارتباطات یک طرفه و دو طرفه

در ارتباطات یک طرفه ، فرستنده بدون انتظار یا دریافت بازخورد از طرف گیرنده ، ارتباط برقرار می کند . ولی هنگامی که گیرنده به فرستنده بازخورد دهد ارتباطات دو طرفه است . « هارولد لیویت » و « رونالد میدلر » در مورد اثرات و اثر بخشی ارتباطات یک طرفه و دو طرفه آزمایشهایی انجام دادند. نتایج آزمایشها به قرار زیر بود :

1- ارتباطات یک طرفه به نحو قابل توجهی وقت کمتری می گیرد .

2- ارتباطات دو طرفه صحیحتر از یک طرفه است .

3- دریافت کنندگان در ارتباط دو طرفه از خودشان قضاوتشان مطمئنترند .

4- فرستنده در ارتباطات دو طرفه مورد حمل? بیشتری قرار می گیرد زیرا دریافت کننده توجه کاملی به ابهامها و اشتباههای وی دارد .

5- با اینکه ارتباط یک طرفه از صحت کمتری برخوردار است ولی منظمتر از ارتباط دو طرفه می باشد که همواره با سر و صدا و آشفتگی همراه است . در اغلب مواقع ، مدیران جهت اثر بخشتر شدن ارتباطات مجبورند از هر دو نوع ارتباط استفاده کنند

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری بی آر تی ، حمل و نقل، اتوبوس تندرو، پارکینگ، ایستگاه پاورپوینت مفاهیم تكنولوژی پاورپوینت اصطلاحات مدیریت استراتژیک پاورپوینت ارگونومی در واگنهای مترو پاورپوینت زندگی نامه آلبرت انیشتن