👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عدالت کیفری چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عدالت کیفری چیست

پاورپوینت عدالت کیفری چیست شامل 62 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

62

حجم

0/415 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت عدالت کیفری چیست

پاورپوینت عدالت کیفری چیست شامل 62 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

انسان از بدوتشکیل جامعه با پدیده ای به اسم «جرم » روبرو بوده، واز همان زمان آن را نوعی اختلال ونابهنجاری برای زندگی جمعی می دانسته است. به همین دلیل، همیشه، عکس العمل هایی، گاه متناسب وگاه غیر متناسب، در برابر آن از خود نشان داده است.

این عکس العمل معمولا در قالب «کیفر یا جزا» انجام می گرفت، که در گذشته تاریخ از اصول وقواعد خاصی پیروی نمی کرد. مسولیت کیفر از فرد به خانواده وحتی قوم وقبیله تسری پیدا می کرد ونتیجه عمل مجرمانه یک فرد دامنگیر افراد بی گناه زیادی می شد که هیچگونه دخالت ونقشی در آن نداشتند.  اما به مرور زمان، بشر دریافت که جرم وبزه باید در قالب های خاص وبر اساس اصول ویژه کیفر ومجازات داده شود. ادیان الهی مخصوصاً دین مقدس اسلام کمک های شایانی برای رسیدن بشر به این اندیشه ها کردند وهنوز هم دیدگاه های اسلام برای انسان ها در زمینه بر پایی عدالت کیفری راهگشا خواهد بود.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف عدالت

تعریف کیفر

عدالت کیفری

 تاریخچه عدالت کیفری

تاریخچه عدالت کیفری در افغانستان

پایان

عنوان : عدالت کیفری چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 416 کیلوبایت

تعداد صفحات : 62

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اجرای سازه های اسکلت فلزی ترجمه مقاله الکترونیک قدرت در سیستمهای توربین بادی پاورپوینت اختلال شخصیت وابسته پاورپوینت زعفران پرسشنامه کیفیت زندگی QLQ