👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

پاورپوینت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

0/312 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

پاورپوینت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

 مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی سازمانی غیر دولتی متشکل از گروهی از اندیشمندان و عالمان دینی جهان اسلام با هدف تلاش برای نزدیکی بیشتر مذاهب اسلامی است. این تشکل در سال ۱۳۶۹ هجری شمسی به دستور آیت الله خامنه‌ای تأسیس شد.

ارتقای سطح آشنایی، آگاهی و تعمیق تفاهم بین پیروان مذاهب اسلامی و تقویت احترام متقابل و تحکیم رشته‌‌های اخوت اسلامی در بین مسلمانان بدون هیچ گونه تمایزی از لحاظ تعلقات فرقه‌‌ای، قومی یا ملی آنان به منظور رسیدن به امت واحده اسلامی، استراتژی مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی است.

مرکز این تشکل ایران است. مجمع عمومی یکی از ارکان آن است که شورای عالی را تعیین می‌کند. برنامه‌ها و آیین‌نامه‌های اجرایی و نیز دبیر کل مجمع را شورای عالی مجمع تعیین می‌کند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تاسیس

اهداف

اركان

مجمع عمومی

شورای عالی

دبیركل

منابع مالی

پایان

عنوان : مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 316 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

جزوه کامل تعمیر و نگهداری ساختمان پاورپوینت ارگ بم؛ بزرگ ترین بنای خشتی یکپارچه جهان پاورپوینت باغ بام یا روف گاردن درتنظیم شرایط محیطی بودجه و روشهای تنظیم آن پاورپوینت معرفی شغل کارشناس پشتیبانی نرم افزار