👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

41

حجم

329/23 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

تأثيرات كلي رسانه هاي همگاني (ارتباط توده ) بر نگرش مردم و تصورات ذهني آنان از جهان و همچنين تأثيرشان بر رفتار آنها چيست؟ آيا اين تأثيرات عميق است يا سطحي ،كم است يا زياد؟ اين سؤالات مهم ترين مسائلي است كه نظريه پردازان ارتباط جمعي در پنجاه سال گذشته سعي نموده اند به آنها پاسخ گويند. البته تمام مطالعات درباره تأثير رسانه ها بر اين فرض قرار دارند، كه رسانه ها داراي تأثير  مي باشند ولي علي رغم چنين تصوري درباره قدرت اثر گذاري رسا نه ها بين كارشناسان اين رشته توافق كلي وجود ندارد. اين اختلاف نظر اكثراً درباره ميزان تأثير موارد وقوع و نوع تأثير است.عقل سليم اين نكته را تأييد مي كند كه رسانه هاي همگاني احتمالاً در زمينه هاي اخلاق نظريات و اعتقادات و بزهكاري كه مورد توجه جامعه است داراي بعضي تأثيرات هستند. با وجود اين موضوع تأثير گذاري رسانه ها يكي از جالب ترين و در عين حال اجتناب نا پذير ترين موضوعي است كه جامعه شناسان ارتباطات بدان مي پردازند.

انديشدن درباره تأثير رسانه ها داراي پيشينه اي تاريخي است .اين انديشه ها قوياً تحت تأثير شرايط زمان و مكان شكل گرفته و بسياري عوامل محيطي مانند منافع دولتها و قانونگذاران،نيازمندي هاي صنايع،فعاليت گروههاي ذينفع اجتماعي،منافع مبلغين سياسي و تجارتي ،افكار عمومي وشيوه ها و مسائل مورد علاقه علوم اجتماعي همگي بر اين انديشه ها تأثير نهاده اند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

متن اصلي و پيشينه

اساس مدل گلوله اي

 نتيجه

کاستی های این نظریه

پایان

عنوان : نظریه گلوله جادویی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 332 کیلوبایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت فصل ششم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تألیف دکتر شباهنگ پاورپوینت تحلیل ساختمان پورتلند مایکل گریوز پاورپوینت رکود اقتصادی چیست پاورپوینت نقاشی با رایانه (درس 3 کتاب کار و فناوری ششم) پاورپوینت فتوت نامه های معماری و تاثیر آن در معماری معاصر