👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مدل رقابت چندجانبه استاکلبرگ

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مدل رقابت چندجانبه استاکلبرگ

پاورپوینت مدل رقابت چندجانبه استاکلبرگ شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

272/725 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مدل رقابت چندجانبه استاکلبرگ

پاورپوینت مدل رقابت چندجانبه استاکلبرگ شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد،حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

رقابت استاکلبرگ یا مدل استاکلبرگ، یک بازی راهبردی در علم اقتصاد و یک رقابت ترتیبی و ناقص است. ناقص بودن رقابت یا بازار در اصطلاح اقتصادی اشاره به بازاری دارد که در آن عناصر و عوامل انحصاری کم و بیش حضور دارند. به بیان دیگر تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان تا حدودی می‌توانند بر قیمت‌ها در بازار اثر بگذارند. به این ترتیب رقابت‌کنندگان این بازی عناصر انحصاری دوگانه در بازار هستند و رقابت در محدودهٔ بازار تعریف می‌شود. این بازی دو بازیکن دارد که هر یک دارای امتیازهای اختصاصی‌اند. به این معنا که رقابت بر سر دستیابی به یک هدف مشترک نیست و بازیکنان بر سر بهبود وضعیت شخصی و افزایش سود خود با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه

شرح بازی

بازیکنان

بررسی و تحلیل روند انجام بازی برای یافتن تعادل نش

پایان

عنوان : مدل رقابت چندجانبه استاکلبرگ

فرمت : پاورپوینت

حجم : 272 کیلوبایت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت طراحی و ساخت ربات تحقیق در مورد جیمز وات پاورپوینت نظريه هاي جامعه شناسي 2 پاورپوینت قدرت ملی و منطقه خلیج فارس پاورپوینت بررسی آسیب های سازه های فولادی زلزله بم