👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جامعه شناسی صنعتی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جامعه شناسی صنعتی چیست

پاورپوینت جامعه شناسی صنعتی چیست شامل 75 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

75

حجم

426/523 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جامعه شناسی صنعتی چیست

پاورپوینت جامعه شناسی صنعتی چیست شامل 75 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عنوان « جامعه شناسی صنعتی » یکی از حوزه های مهم جامعه شناسی است که به توصیف و تبیین روند و کمیت و کیفیت توسعه صنعتی از دیدگاه جامعه شناختی در جامعه بشری می پردازد هدف اصلی این مبحث تحلیل جایگاه صنعت و نظریات و دیدگاه هایی که در این حوزه جامعه شناسی وجود دارد. در فرآیند رشد و توسعه در تمام کشورهای جهان می باشد که مراحل سیر و تکامل توسعه صنعتی را مطرح می کند که در مجموع این مبحث به بیان صنعتی شدن، توسعه و تکنولوژی و مدیریت اثرات آن بر جوامع صنعتی می پردازد. در این مبحث ترکیبی از روش های تئوری یا نظری، تجربی و تاریخی که به عنوان ابزار و روش کاربردی در حوزه جامعه شناسی به منظور بحث در مورد کمیت و کیفیت رشد و توسعه ی صنعت در جوامع صنعتی برای استفاده ی جوامع در حال توسعه و توسعه نیافته مفید و ارزشمند خواهد بود البته جامعه شناسان و سایر نظریه پردازان دیگر که دیدگاه های آنها مطرح شده است در تحقیقات خود از پرسشنامه و مصاحبه در بعضی موارد استفاده نموده اند. وضعیت صنعت در دنیا بیشتر بر دیدگاه ها و تئوری های نظری و عملی تأثیرگذار بر کشورها تأکید دارد و این تحقیق از فرضیات مختلف برای نشان دادن چگونگی صنعتی شدن جوامع از دیدگاه جامعه شناسی انجام شده است.

در حوزه جامعه شناسی صنعتی قبل از هر چیز بایستی با مفاهیم صنعت، صنعت گرایی، صنعتی شدن و جامعه صنعتی آشنا شویم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

چگونگی شکل گیری جوامع و ویژگیهای آن

رشد بازده صنعتی

جامعه نوین صنعتی

تز تقریب یا همگرایی

جامعه تکنوکراتیک

جامعه فراصنعتی

دوگانگی اقتصادی

سیاستهای ورود تکنولوژی

تکنولوژی متوسط

جامعه شناسی صنعتی از دیدگاه سنتی آن

جامعه شناسی صنعتی ( دیدگاه های جدید )

انواع بیگانگی از کار

تحولات صنعتی و آینده ی کار

تأثیر علم و تکنولوژی

تحول کار در آینده

نقشه در حال تغییر صنعت جهان

سیاست های صنعتی در جهان بی ثبات

نتیجه گیری

پایان

عنوان : جامعه شناسی صنعتی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 428 کیلوبایت

تعداد صفحات : 75

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت جامع با موضوع فنون مذاکره پاورپوینت تحلیل طراحی نمایشگاه برند روشنایی SERIP در چین بررسی هنر ایرانی و اسلامی پاورپوینت عوامل موثر در تربیت تحقیق سنگ بوكسیت