👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق پل های فلزی و بتنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق پل های فلزی و بتنی

دانلود فایل ورد تحقیق پل های فلزی و بتنی ، در حجم 25 صفحه آماده پرینت گرفتن ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

5726/650 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

توضیحات:

فایل ورد تحقیق پل های فلزی و بتنی ، در حجم 25 صفحه آماده پرینت گرفتن ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

قبل از مهندسی مدرن و توانایی برای ساخت اسکلت فلزی و بتنی، معماری جهان شامل چوب، خشت، پوشال، پناهگاه‌های غاری بود. ما راه طولانی را طی کردیم. امروز آسمان شهرها شاهد ساختمان‌های بلند و مجلل است. حتی راهنماهای تورهای معماری نیز از مشکلات آنها تجربه می‌نمایند. بنابراین، کدام مصالح سلطه بر توسعه سازه جهان امروز دارد؟ بتن یا فولاد؟ هر دو دارای مزیت‌های فراوانی هستند. اگرچه یکی از انها بهتر باشند، این ساختمان است که شما را در تصمیم‌گیری همراهی می‌کند.

فولاد دارای بالاترین نسبت مقاومت به وزن در بین مصالح ساختمانی است. علاوه بر این، با روش‌های جدید ساخت، سازه‌های فلزی یک انتخاب مناسب برای توسعه دهندگان ساختمان‌های اداری و چند کاربری می‌باشد. استفاده از دال‌های کامپوزیت، خرپاها موجب می‌شود که ارتفاع کف تا کف پایینی در سازه‌های فولادی ایجاد شود. آیا به دنبال دهانه‌های بزرک با فضای اشغال شده کم توسط ستون‌ها هستید؟ اسکلت فلزی پاسخ‌گو است. با اسکلت فلزی قادر به ایجاد دهانه‌های بزرگ و جای‌گیری بدون ستون‌های میانی است. فولاد یک مصالح منعطف از لحاظ الزامات مربوط به طراحی است.

سازه بتنی قادر به ایجاد شکل‌های متنوعی است. شما می‌توانید هر شکل سازه‌ای را با بتن ایجاد نماید. علاوه بر زبایی منحصر به فرد در دسترس برای سازه اسکلت بتنی، این سازه مزیت‌های دیگری نیز دارد. بتن مسلح یک مصالح انقلابی برای ساخت سازه‌های ساده تا پیچیده است.با افزایش کیفیت زیاد در بتن و فولاد، بتن مسلح کاربردهای زیادی در قرن ۲۱ دارد.

و...

فهرست مطالب:

مقدمه

پل چیست؟

انواع پل

پل های فلزی

طراحی برای ساخت پل اسکلت فلزی

پل های بتنی

اجرای پل اسکلت بتنی

تفاوت سازه فلزی با بتنی

این فایل با فرمت ورد در 25 صفحه آماده پرینت گرفتن تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل PDF طراحی پل (54 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اختصاصات ماهی قزل آلا پاورپوینت فشرده سازی صوت مقاله در مورداسیلوسکوپ پاورپوینت نقد و بررسی حمام تاریخی دردشت پاورپوینت بررسی حشره شناسی كشاورزی