👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت صورت مجلس تفکیکی چیست و چه کاربردی دارد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت صورت مجلس تفکیکی چیست و چه کاربردی دارد

پاورپوینت صورت مجلس تفکیکی چیست و چه کاربردی دارد شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

233/760 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت صورت مجلس تفکیکی چیست و چه کاربردی دارد

پاورپوینت صورت مجلس تفکیکی چیست و چه کاربردی دارد شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

تفکیک در لغت به‌معنای باز کردن و رها کردن است، ولی در این بحث و در اصطلاح حقوق ثبت، جهت مشخص شدن معنی دقیق آن و فرق آن با افراز و تقسیم در ذیل به توضیح همه‌ی موارد می‌پردازیم. و بعد از آن خواهیم دید که صورت مجلس تفکیکی چیست و چه کاربردی دارد.

تفکیک ملک

تفکیک ملک عبارت است از تقسیم مال غیرمنقول (خانه، زمین و به‌طور کلی هر مالی که قابل نقل و انتقال نباشد) به قطعات کوچک‌تر. (برای مثال زمانی که مالک یا مالکان بخواهند یک قطعه زمین به‌مساحت ده هزار متر را به قطعات دویست متری تقسیم کنند، درواقع اقدام به تفکیک ملک کرده‌اند.)

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تفکیک ملک

افراز مال مشاع

تفاوت افراز و تفکیک

مراحل و مرجع تنظیم صورت مجلس تفکیکی

تفکیک آپارتمان‌ها

کاربرد صورت مجلس تفکیکی

پایان

عنوان : صورت مجلس تفکیکی چیست و چه کاربردی دارد

فرمت : پاورپوینت

حجم : 236 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق مبانی نظری نقش پلیس در حفظ حقوق شهروندی در مرحله پیشگیری سیاهه استرس هری پاورپوینت بررسی خرده لاستیك در مخلوطهای بتن آسفالتی بررسی چرخ دنده و انواع آن