👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سقف‌ زیپ (کالزیپ)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سقف‌ زیپ (کالزیپ)

پاورپوينت سقف‌ زيپ (کالزيپ) در 36 صفحه پاورپوينت براي کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد ;vpn نيز غير فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

1505/689 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

سقف‌ زیپ (کالزیپ)

طراحی سازه‌های مدرن

امروزه در دنیای طراحی، سازه‌های‌ مدرن، ایمن و سبک به یک بعد جدیدی در معماری تبدیل گشته است. ‌استفاده از مصالح قدیمی و روش‌¬های سنتی دیگر جوابگوی ایده¬‌ها و نیازهای طراحی نیستند. به همین دلیل استفاده از مصالح جدید و کارا، همگام با دانش روز و فناوری پیشرفته در ساخت و ساز امری اجتناب ناپذیر محسوب می‌¬شود. از این رو استفاده از مواد اولیه سبک، انعطاف پذیر، قابلیت بازیافت و مقاوم در برابر اثرات جوی، ‌به امری خطیر و مهم تبدیل شده است.

معرفی سقف‌ زیپ (کالزیپ)

سيستم زيپ در حقيقت يک سبک ساختمان سازی انعطاف پذير بوده که عايق صوت و گرما است. ‌در برابر اثرات نامطلوب آب و هوا ،خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. اين سيستم به راحتی می‌تواند دهانه‌های بزرگ و حتی اشکال منحنی شکل را پوشش دهد. ‌عملاً نياز به تعمير و نگهداری ويژه‌ای ندارد. بنابر اين استفاده از آن موجب کاهش هزينه‌ها و افزايش ارزش افزوده در طولانی مدت میشود. حتی امکان استفاده مجدد از آن نيز مقدور است.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل مرکز مطالعاتی زمین پویای یانگر اسکاتلند پاورپوینت تحلیل مسجد جارچی اصفهان پاورپوینت حقوق جزایی عمومی 2 پاورپوینت سقف کامپوزیت عرشه فولادی ضرورت بازاریابی تك به تك در كسب رضایت مشتری