👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بازپرس کیست و چه وظایفی برعهده دارد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بازپرس کیست و چه وظایفی برعهده دارد

پاورپوینت بازپرس کیست و چه وظایفی برعهده دارد شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

296/338 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بازپرس کیست و چه وظایفی برعهده دارد

پاورپوینت بازپرس کیست و چه وظایفی برعهده دارد شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در حوزه‌ی قضایی شهرستان، در کنار هر دادگاه کیفری، دادسرایی وجود دارد که مسئولیت رسیدگی مقدماتی به پرونده‌های کیفری و برخی وظایف دیگر را برعهده می‌گیرد. دادسرا به ریاست دادستان تشکیل می‌شود و به تعداد کافی معاون، دادیار، بازپرس و کارمند اداری دارد. در دادسرا، وظیفه‌ی اصلی تحقیق در پرونده‌ها، برعهده‌ی بازپرس یا همان قاضی تحقیق است. به عبارت دیگر وظیفه‌ی انجام تحقیقات مقدماتی که هر پرونده‌ای پیش از ورود به دادگاه نیاز دارد، بر‌عهده‌ی شخص بازپرس است. دراین مطلب جزئيات بیشتری درباره بازپرس کیست و چه وظایفی برعهده دارد ، مطرح شده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تحقیقات مقدماتی

کشف جرم دیگر

قرار توقف تحقیقات

دادیار کیست؟

پایان

عنوان : بازپرس کیست و چه وظایفی برعهده دارد

فرمت : پاورپوینت

حجم : 300 کیلوبایت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

جزوه درس مدلسازی رقومی زمین (نسخه درفت) پاورپوینت آجر و مصالح ساختمانی پاورپوینت بتن، آلایندگی محیط زیست و توسعه پایدار آموزش نرم افزار Ncesoft Flip Book Maker پاورپوینت آبگرمکن های خورشیدی