👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جوش کاری و ماشین کاری توسط لیزر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جوش کاری و ماشین کاری توسط لیزر

پاورپوينت جوش کاری و ماشین کاری توسط لیزر در 70 اسلاید و قابل ويرايش براي کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما مي توانيد در صورت تمايل ; اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد ;vpn نيز غير فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

70

حجم

309/512 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

جوش کاری و ماشین کاری توسط لیزر

تاریخچه و مقدمه:

تاریخچه کشف لیزر به سالهای ۱۹۶۰ برمی‌گردد. اولین بار تولید لیزر از گاز ۲CO در سال ۱۹۶۱ با طول موج ۱۰/۶mm توسط جوان، بِنِت و هیرت (Javan; Bennett; Hereto ) صورت گرفت و در سال ۱۹۶۴ لیزر با طول موج ۱/۰۶mm از Nd:YA ۶ تولید شد.

از سال ۱۹۶۲ به بعد گزارشهای متعددی در زمینه کاربردهای متالورژیکی لیزر که شامل جوشکاری نیز می‌باشد، موجود است. تا سال ۱۹۷۰ از لیزرهای با توان بالا و پیوسته در جوشکاری استفاده نشد و از لیزرهای پالسی استفاده شد. مشخصه اصلی در جوشکاری لیزری و اشعه الکترونی توسط Ready در سال ۱۹۷۱ وجود حالت جوشکاری نفوذی یا (سوراخ کلیدی) در تابش لیزر گزارش شده‌است. در واقع ایجاد سوراخ کلید در فلزات، در شدّ‌تهای بالای لیزر (MW/cm3 ) است و در نتیجه Keyhole نیاز به یک زمان کافی برای ایجاد شدن دارد و نمی‌تواند به آسانی در جوشکاری لیزری پالسی Overlap ایجاد شود. از سالهای ۷۲ـ۱۹۷۱ به بعد استفاده از لیزرهای CO2 پیوسته این مسیر را تغییر داد. جوشهایی با نفوذ کامل در مقیاسهای بزرگ فولاد زنگ نزن مانند جوشهای اشعه الکترون در حالت سوراخ کلیدی ایجاد شدند. این تحقیقات در کشورهای ژاپن، آلمان و انگلستان انجام شدند. پیشرفتهای بعدی در جوشکاری لیزری ۲CO بر بهینه‌سازی بیشتر، منابع لیزر، افزایش کیفیت باریکه لیزر و فهم اندر کنش طراحی اتصال، سرعت جوشکاری، تمرکز اشعه و اثرات پلاسما در جوش‌پذیری متمرکز شد. مطالعات در این زمینه تا توانهای KW 15ـ۱۲ ادامه یافته‌است. جوشکاری با Nd: YA ۶ به علّت کم بودن طول موج آن (۱/۰۶mm ) و کاهش باز تابش از مواد فلزی استفاده بیشتری نسبت به ۲CO می‌تواند داشته باشد.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه و مبانی نظری الگوی زیستی وروان پویشی افسردگی پاورپوینت تحلیل بنای امامزاده حسین(ع) قزوین پاورپوینت بتن متداول ترین ماده‌ی مورد استفاده در ساختمان سازی پاورپوینت مسجد جامع عتیق اصفهان پاورپوینت ترمیم و تقویت فونداسیون