👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت پارمترهای اجرایی در انتخاب شمع‌کوب

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت پارمترهای اجرایی در انتخاب شمع‌کوب

پاورپوینت پارمترهای اجرایی در انتخاب شمع‌کوب‌ در28 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

942/886 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پارمترهای اجرایی در انتخاب شمع‌کوب

برای احداث سازه‌های خاص دریایی مانند اسکله‌های شمع و عرشه، سکوها و… لازم است از شمع‌کوب‌های مناسب استفاده شود. در انتخاب شمع‌کوب مناسب، پارامترها و مسائل خاص فنی و اجرایی د‌خیل است که انتخاب فوق را پیچیده‌، دشوار و تا حدی نامتناسب می‌سازد.

به آن دسته از پی‌ها که نسبت عمق آنها به کوچکترین بعد افقیشان از عدد ۶ تجاوز نماید، اصطلاحاً پی عمیق گفته می‌شود. انواع پی‌های شمعی، دیوارک‌ها و دیوارک‌های جدا کننده از جمله پی‌های عمیق هستند. پی‌های عمیق یکی از متداول‌ترین پی‌ها برای انتقال بارها در احداث سازه‌های دریایی (اسکله‌ها، سکوها) پل‌ها و ساختمان‌های خاص هستند. جهت کوبش شمع از تجهیزات مختلف شمع کوبی استفاده می‌شود.

👇محصولات تصادفی👇

تمدن، فرهنگ ، اقصاد ، سیاست ، جنگ ها و تمام آثار معماری اشکانیان پاورپوینت آشنایی با مبانی نظری طراحی شهری پاورپوینت آزمونهای روانشناسی رورشاخ و سوءرفتار با کودک پیشینه پژوهش تبلیغات و شخصیت برند و کاراکتر تبلیغاتی، اثربخشی تبلیغات تجاری لغات پر کاربرد کنکور کارشناسی ارشد