👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی و تحليل آثار رنزو پيانو

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی و تحليل آثار رنزو پيانو

پاورپوینت بررسی و تحليل آثار رنزو پيانو

مشخصات فایل

تعداد صفحات

30

حجم

530/880 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی و تحليل آثار رنزو پيانو

رنزو پیانو در سال 1937 در جنوآ، ایتالیا در خانواده ای معمار به دنیا آمد. تحصیلات خود را در پلی تکنیک میلان انجام داد. هنگامی که دانشجوی معماری در دانشگاه پلی تکنیک معماری میلان بود مرتب از پروژه های ساختمانی پدرش بازدید می کرد که این بازدید ها تجربه های علمی و کارآمدی را برای او به ارمغان آورد. پدر، چهار عمو و برادرش همه پیمانکار ساختمانی بودند.

-دفتر فنی و کارگاه رنزو پیانو در سال 1980 در پاریس و جنوآ ایتالیا شکل گرفت و اکنون حدود 100 مهندس، معمار و متخصصین دیگر در قسمت های مختلف شرکت مشغول به کار هستند که همگی معتقد به ساخت ساختمانهای کارآمد و آزمودن ایده هایی هستند که منعکس کننده ایده های رنزوپیانو است.

-در حالی که کارهای او آمیخته با تکنولوژی روز معماری می باشد ولی ریشه و اصل کارها به طور واضح نمایانگر فلسفه و سنت ملی کلاسیک ایتالیا است.

از آثار بزرگ این معمار مشهور ایتالیایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساختمان تأسیسات شرکت اتومبیل سازی فیات

استادیوم فوتبال شهر باری ایتالیا

مرکز فرهنگ و هنر جرج پمپیدو

مجموعه برج های سیدنی استرالیا

ساختمان مرکز علم و تکنولوژی ملی هلند در شهر آمستردام

ساختمان آکادمی علوم ایالت سانفرانسیکو آمریکا

مجتمع ورزشی راوانا

ایستگاه مترو جنوا

پایانه مسافربری کانسای

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با استانداردهای بین المللی و الگوهای مصرف مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی تحصیلی، اختلال اضطراب اجتماعی و جو روانی اجتماعی کلاس پاورپوینت تمرینات و اصول بدنسازی مربوط به درس علم تمرین پاورپوینت جامعه شناسی معرفت پاورپوینت آموزش درس چهاردهم کتاب علوم پایه ششم ( از گذشته تا آینده )