👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بیمارستان جدید نیوزیلند شمالی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بیمارستان جدید نیوزیلند شمالی

دانلود فایل پاورپوینت بررسی و تحلیل بیمارستان جدید نیوزیلند شمالی ، در حجم 23 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه. پیشنهادها طراحی برای بیمارستان جدید Zealand's شمالی یک نقطه عطف جدید بر خطوط قلعه Frederiksborgبیمارستانی که در آن معماری بصورت یکپارچه در محیط طبیعی با جاذبه حسی و یک واحد ...

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

4932/716 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی و تحلیل بیمارستان جدید نیوزیلند شمالی ، در حجم 23 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

پیشنهادها طراحی برای بیمارستان جدید Zealand's شمالی یک نقطه عطف جدید بر خطوط قلعه Frederiksborgبیمارستانی که در آن معماری بصورت یکپارچه در محیط طبیعی با جاذبه حسی و یک واحد تفریحی برای هرکسی که در منطقه محلی زندگی می‌کنند ، ایجاد خواهد کرد.

بیمارستان به نظر می‌رسد که از یک بیشه چوبی رشد می‌کند. ساختمان‌های درمانی با حیاط‌ها و باغ‌های فرش سبزی را در اطراف ساختمان‌های بخش فراهم می‌کنند که از روی پشت‌بام‌های سبزقابل‌دسترس، به بیرون نگاه می‌کنند.

معماری بیمارستان عناصر انسانی و طبیعی را به طور مداوم، در داخل و بیرون ترکیب می‌کند تا یک معماری شفا یافته با تمرکز بر روی بیمار ایجاد کند.

بنابراین عبارت طراحی معماری مبتنی بر اصطلاحات نرم، اورگانیک و انسانی است.

و...

فهرست مطالب:

معرفی بیمارستان

معماری بیمارستان

مزایای ساختمان خارج از شهر

دسترسیها

بررسی فضاهای بیمارستان

این فایل با فرمت پاورپوینت در 23 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل ورد معماری بیمارستان(16 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق ویژگی های شغلی بر اساس مدل jcm پاورپوینت آموزش درس نهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( پیشرفت های علمی مسلمانان ) مبانی نظری پیش بینی و مدل های پیش بینی ، شبکه های عصبی پاورپوینت قرار دادهای پیمانی (قرار داد EPC) پاورپوینت بررسی داده کاوی (Data Mining)