👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مفهوم اعسار چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مفهوم اعسار چیست

پاورپوینت مفهوم اعسار چیست شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

726/517 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم اعسار چیست

پاورپوینت مفهوم اعسار چیست شامل 37 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

هدف هر شخص از طرح یک دعوا و صرف این وقت و هزینه در نهایت گرفتن حکمی به نفع خود و اجرای آن حکم است اما با این حال گاهی اوقات موانعی بر سر راه این هدف نهایی یعنی اجرای احکام، ایجاد می شود که یکی از مهم‌ترین، رایج‌ترین و شناخته شده ترین آنها در عالم حقوق، بحث اعسار است و در نظام حقوقی ما همچون سایر نظام‌های حقوقی مباحثی از قوانین مختلف را به خود اختصاص داده است.

در این مبحث تلاش بر این است تا با استفاده از قوانین مربوط به این حوزه به خصوص قانون آیین دادرسی مدنی و قانون جدید نحوه‌ی اجرای محکومیت‌های مالی مصوب ۱۳۹۳ نکاتی را مطرح کنیم در مورد این که اعسار چیست و چه کسی معسر تلقی می‌شود و این که چه طور باید برای گرفتن حکم اعسار اقدام کنیم و در صورت صدور این حکم از چه مزایایی بهره‌مند خواهیم شد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اعسار چیست و معسر کیست؟

انواع اعسار

چه کسی می‌تواند دادخواست اعسار بدهد؟

چند نکته در خصوص حکم اعسار

برای درخواست صدور حکم اعسار چگونه و به چه مرجعی مراجعه کنیم؟

مزایای صدور حکم اعسار چیست؟

مجازات معسر در صورت تخلف

پایان

عنوان : مفهوم اعسار چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 728 کیلوبایت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با آئین بهائی پیشینه و مبانی نظری صندوق های سرمایه گذاری و عدم تقارن اطلاعاتی پاورپوینت نقش رستم در مرودشت پاورپوینت نانو تكنولوژی پاورپوینت آشوب در مدیریت