👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خط مبدا دریای سرزمینی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت خط مبدا دریای سرزمینی

پاورپوینت خط مبدا دریای سرزمینی شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

4261/172 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت خط مبدا دریای سرزمینی

پاورپوینت خط مبدا دریای سرزمینی شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

سی خرداد ۱۳۹۸ پهپاد جاسوسی گلوبال هاوک در ساعت ۱۴ دقیقه بامداد از یکی از پایگاه‌های نیروهای آمریکایی در جنوب خلیج فارس به هوا برخاست و بر خلاف قوانین هوانوردی کلیه تجهیزات مربوط به معرفی خود را خاموش کرد و از تنگه هرمز به سمت چابهار ادامه مسیر داد.

این هواپیمای بدون سرنشین در زمان بازگشت به سمت غرب منطقه در محدوده تنگه هرمز با تجاوز به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران، مشغول جمع آوری اطلاعات و جاسوسی بود که در ساعت ۴ و پنج دقیقه بامداد در حالی که وارد آب‌های سرزمینی کشورمان شده بود، توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه مورد هدف قرار گرفت و سرنگون شد.

پس از سرنگون شدن پهباد آمریکایی گلوبال هاوک، گمانه‌ها و حواشی فراوانی در این رابطه پیش آمد. مقامات مسئول ایرانی از جمله فرماندهان ارشد سپاه پاسداران و نیز وزیر امور خارجه تأکید کردند که پهباد سرنگون شده در آب‌های سرزمینی ایران مورد اصابت قرار گرفته و مقامات آمریکایی نیز مدعی شدند که این اتفاق در آب‌های بین المللی رقم خورده است.

به هر صورت بررسی‌های دقیق و جزئی این مسئله در روزهای آتی نشان داد که پهباد سقوط کرده آمریکایی موقع اصابت نه در آب‌های بین المللی بلکه در فاصله کمتر از ۹ مایلی سواحل ایران در منطقه‌ای که گل فشان بونجی حد فاصل بندر جاسک و میناب آنجا قرار دارد، در حال پرواز بوده است. اثبات این موضوع که از سوی مقامات مسئول ایرانی به واسطه انتشار نقشه‌های دقیق و نیز یافتن بقایای هواپیما در آب‌های سرزمینی رخ داد، سبب شد تا مقامات آمریکایی نیز تا حدود زیادی از مواضع پیشین خود عقب نشینی کنند و گمانه‌هایی که در مورد احتمال حمله نظامی آمریکا به ایران منتشر می‌شد، فروکش کند.

این اتفاق فارغ از جذابیت‌های خبری و نگرانی‌هایی که پیرامون احتمال وقوع درگیری نظامی به همراه داشت، افکار عمومی بسیاری از شهروندان ایرانی را در مورد رژیم حقوقی آب‌های خلیج فارس و نیز مکانیزم تعیین مرزهای ایران در خلیج فارس و دریای عمان حساس کرد؛ حساسیتی که سابق بر این و با این حجم از پیگیری دیده نشده و مطالعات مربوط به این مسئله در دانشگاه و مراکز تصمیم گیری محدود شده بود.

جلب توجه عمومی در رابطه با رژیم حقوقی دریاها و شرایط جغرافیایی مرزهای ایران در خلیج فارس و دریای عمان فرصت مناسبی است تا در این رابطه اطلاعات بیشتری در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. به ویژه به این دلیل که رژیم تعیین مرزهای آبی در خلیج فارس توسط ایران چند سالی است که از سوی قدرت‌های غربی به ویژه آمریکایی‌ها با مخالفت‌های جدی رو به رو شده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

خط مبدأ

خط مبدأ عادی

خط مبدأ مستقیم

آب‌های سزمینی

نوع ترسیم خط‌های مبدأ ایران در خلیج فارس

وضعیت خطوط مبدأ ایران در خلیج فارس و دریای عمان

رژیم حقوقی و مرزی محل سقوط پهباد

پایان

عنوان : خط مبدا دریای سرزمینی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

سمیناری در خصوص اکولوژی پاورپوینت تحلیل کتابخانه ملی ایران پاورپوینت طراحی ریپ رپ به روش استیون (Steven Riprap design method) پاورپوینت نفوذ اجتماعی چیست پاورپوینت بزرگترین استادیوم های اروپا