👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی ادیث یاکوبسن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی ادیث یاکوبسن

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی ادیث یاکوبسن شامل 17 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

4188/261 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی ادیث یاکوبسن

پاورپوینت نظریه روابط موضوعی ادیث یاکوبسن شامل 17 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ادیث یاکوبسن(Edith Jacobson) در دهه ۱۹۳۰ در آلمان به تحصیل پزشکی و روان کاوی پرداخت. او پیش از جنگ جهانی دوم به آمریکا رفت و فعالیت خصوصی اش را در شهر نیویورک آغاز کرد. مهم ترین آثار یاکوبسن بین دهه های ۱۹۴۰ و ۱۹۶۰ تألیف شده اند . او با ساختن یک مدل منسجم روابط موضوعی، حیطه های روان کاوی و نظریه روابط موضوعی را غنا بخشید. او جریان های سنت فروید را با جریان های فکری جدیدتر تلفیق کرده و مدلی منسجم و یکپارچه عرضه کرد، که هم عناصر سنتی اید، ایگو، سوپر ایگو و غرایز را در خود دارد و هم به روابط موضوعی می پردازد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

خود، ایگو و بازنمایی خود

از عدم تمایز به تمایز

ساختار روان شناختی، غرایز و روابط موضوعی

شکل گیری سوپر ایگو

پایان

عنوان : نظریه روابط موضوعی ادیث یاکوبسن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 17

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی spittelau viaducts زاهاحدید پاورپوینت بناهای معروف دوره قاجار پاورپوینت موزه گوگنهایم گری پاورپوینت بررسی مونوریل و وضعیت آن در کشورهای جهان پاورپوینت اصول آموزش و یادگیری