👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش

پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش شامل 19 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

19

حجم

4002/334 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش

پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش شامل 19 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

امروزه برای جاری ساختن صیغه طلاق به درخواست زوج و یا به درخواست زوجه باید گواهی عدم امکان سازش از دادگاه اخذ شود گواهی عدم امکان سازش اماره ای بر اختلاف کثیر طرفین به گونه ای که دیگر ادامه زندگی با وضع موجود برای طرفین امکان پذیر نمی باشد. زمانی گواهی عدم امکان سازش صادر می شود که هیچ چاره ای و راهی برای حل مشکل طرفین به غیر از جدایی و طلاق وجود نداشته باشد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

موارد صدور گواهی عدم امکان سازش

مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش مدت

ضمانت اجرا

صدور گواهی عدم امکان سازش برای افراد محجور

روند رسیدگی

پایان

عنوان : گواهی عدم امکان سازش

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 19

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل هتل kHAN سئول کره جنوبی مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارتباطات و عملکرد ارتباطی پاورپوینت بررسی جامعه شناسی آموزش و پرورش پیشینه و مبانی نظری خلاقیت وخود کارامدی وتفاوتهای جنسیتی خلاقیت پاورپوینت راك بولت، میل مهار، سنگ دوز، پیچ سنگ(Rock bolt)