👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فنون میلتون اریکسون در خانواده درمانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فنون میلتون اریکسون در خانواده درمانی

پاورپوینت فنون میلتون اریکسون در خانواده درمانی شامل 20 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

20

حجم

4033/104 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت فنون میلتون اریکسون در خانواده درمانی

پاورپوینت فنون میلتون اریکسون در خانواده درمانی شامل 20 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

میلتون اریکسون یکی از پیشگامان خانواده درمانی است. کارهای او غالبأ تکان دهنده، عجیب و دلچسب بود و شهرت او بیشتر به خاطر پیشگام بودنش بود. اریکسون در سال ۱۹۸۰ درگذشت و با اینکه در زمان زندگیش گمنام بود، نوشته ها و آثارش او را شخصیت بسیار بانفوذی ساخته است. علت عدم شهرت او در زمان حیاتش آن بود که سبک درمانش با مدل های مشهور فرویدی، مراجع محوری، و رفتاری تطابق نداشت و از جمله اینکه او در هیپنوتیزم صاحب نظر بود.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

هیپنوتیزم در خانواده درمانی میلتون اریکسون

میلتون اریکسون و ناهشیار

فن هیپنوتیزم

فن اجرایی

فن ارائه داستانهای آموزنده

فن انتخاب ظاهری

پایان

عنوان :  فنون میلتون اریکسون در خانواده درمانی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 20

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بتن عبوردهنده نور مبانی نظری پاتولوژی گوسفند و گاو، بیماریزایی، تشخیص، علائم بالینی ، انگل تیلریا، تیلریوز پاورپوینت آموزش اصولی تیر و ستون در سازه پاورپوینت گچ مبانی و پیشینه نظری عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها