👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جرم سرقت چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جرم سرقت چیست

پاورپوینت جرم سرقت چیست شامل 28 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

4087/855 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جرم سرقت چیست

پاورپوینت جرم سرقت چیست شامل 28 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

جرم سرقت، از جمله جرایم مهم و مرتبط با جرایم علیه اموال است که به نوعی جنبه امنیتی هم دارد.مالکیت خصوصی افراد در جوامع امروزی با تصرف و حقی که قانون برای آن‌ها در نظر گرفته، در اموال خود نمود پیدا می کند، ولی همواره این احتمال وجود دارد که مالکیت آن‌ها، از جانب افرادی که محق نیستند مورد تعرض قرار گیرد و از این بابت مصون نباشد. یکی از این مواردی که باعث سلب حق تصرف قانونی مالک بر ملک خود می‌شود، سرقت است که در ان مال از ید صاحب ان خارج می گردد و برای مدتی به ان دسترسی نخواهد داشت. جرم سرقت از موارد جرایم علیه اموال محسوب می‌شود و با موارد کلاهبرداری و خیانت در امانت، که در ان مال دیگری به طور غیرقانونی برده می‌شود، متفاوت است. در این مبحث سعی بر شناخت جرم سرقت، انواع و مصادیق ان، مطابق با قانون مجازات اسلامی می‌باشد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ماهیت جرم سرقت

ماهیت جرم سرقت حدی

سرقت مال مشاع

ماهیت جرم سرقت تعزیری

مصادیق جرم سرقت تعزیری

مجازات جرم سرقت حدی

مجازات شروع به جرم سرقت

دادگاه صالح برای رسیدگی به جرم سرقت

پایان

عنوان : جرم سرقت چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 28

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت معرفي چارچوب‌هاي معماري سازماني پاورپوینت SCM و یکپارچگی زنجیره تامین پاورپوینت معرفی شغل نجار پاورپوینت سبک معماری اصفهانی زمان سنجی