👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه فریدون مشیری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه فریدون مشیری

پاورپوینت زندگینامه فریدون مشیری شامل 23 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

4026/707 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه فریدون مشیری

پاورپوینت زندگینامه فریدون مشیری شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فریدون مشیری شاعر معاصر و به نام ایرانی می باشد. که همه ی ما او را با شعر زیبا و ماندگار «کوچه» می شناسیم. فریدون شاعری بود که در هیچ عصری متوقف نشد اشعارش بازتاب زیبایی از تمام حوادث زندگی پیرامون او می باشد. او همیشه در سروده هایش ستایش گر پاکی و زیبایی ها و بیانگر عواطف و احساسات انسانی بوده است که بیشتر از همه خدمتگزار انسانیت می باشد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

دوران کودکی و نوجوانی فریدون مشیری

سوابق کاری فریدون مشیری

آغاز فعالیت ادبی

زندگی خصوصی فریدون مشیری

وفات فریدون مشیری

لیست دفترهای اشعار فریدون مشیری

پایان

عنوان :  زندگینامه فریدون مشیری

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت پانل‌های نی بتن مبانی نظری برنامه ریزی استراتژیک،برنامه ­ریزی استراتژیک در سازمان­ها پاورپوینت شخصیت شناسی از روی فرم بینی پاورپوینت سیستم پردازش تراکنشی(TPS) دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای