👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه مقاله الگوهای نوآوری: بهبود طبقه‌بندی بخش‌ها برای انقلاب صنعتی چهارم(2017)

ارتباط با ما

... دانلود ...

ترجمه مقاله الگوهای نوآوری: بهبود طبقه‌بندی بخش‌ها برای انقلاب صنعتی چهارم(2017)

این مقاله تاثیر الگوهای نوآوری سازمان ها در ایجاد انقلاب چهارم صنعتی که جدید ترین انقلاب عصر حاضر شناخته می شود را تفسیر می کند.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

527/116 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

zip

توضیحات کامل

این مقاله که درسال 2017 انتشار پیدا کرده است، تاثیر الگوهای نوآوری سازمان ها در ایجاد انقلاب چهارم صنعتی که جدید ترین انقلاب عصر حاضر شناخته می شود را تفسیر می کند.

تعداد صفحات : 28 صفحه

مقاله لاتین همراه مقاله اصلی بصورت رایگان قرارداده شده است.

این مقاله مناسب رشته های زیر می باشد:

- مدیریت فناوری و نوآوری

- مدیریت اجرایی

-مدیریت سیاست گذاری فناوری

- مدیریت دولتی

- مدیریت فناوری اطلاعات

- MBA

و دیگر رشته های مرتبط به موضوعات فناوری و نوآوری.

چکیده مقاله :

در آغاز انقلاب صنعتی چهارم، ما متوجه شده‌ایم که روش های متعارف و سنتی طبقه‌بندی شرکت‌ها در درون بخش های اقتصادی، در راستای اهداف نمی باشند. زیرا آنها در آماده و هموارسازی روش های کلیدی که در پی آن، ابداعات و نوآوری ها منجر به تغییر وضعیت موجود صنایع یا ظهور صنایع جدید می شوند، موفق نیستند. ما یک چارچوب جدیدی را برای مطالعه تطبیقی و مقایسه ای انقلاب های صنعتی معرفی می‌کنیم که به موجب آن پایه و اساس یک طرح طبقه بندی جامع و انطباقی فراهم می‌گردد. ما نشان می دهیم چگونه 5 محور نوآوری، سه انقلاب صنعتی نخست را در تاریخ مدرن به تصویر می‌کشد و چگونه این محورها ویژگی های کلیدی انقلاب صنعتی چهارم را که در حال حاضر در جریان است، توصیف می کنند. ما نشان می دهیم که در هر انقلاب صنعتی، هر محور از نشانه‌های بارز خلاقیت و نوآوری به عنوان یک الگوی منحصر به فرد نوآوری قلمداد می شود که در سراسر انقلاب به صورت پایدار باقی می ماند. الگوهای نوآوری به عنوان نیروهای جهشی بنیادی هر انقلاب محسوب می شوند که تعامل بین آنها به شدت نحوه تکامل تکنولوژی ها را هر در انقلابی که درون آن ظاهر شده اند، تحت تاثیر قرار می دهد. یک کاربرد عملی مهم چارچوب ما، استفاده از آن جهت طبقه بندی شرکت ها درون بخش های اقتصادی در سیستم جدید می باشد. ما در مورد علت برتری استفاده از این رویکرد نسبت به تکنیک های سنتی جهت طبقه بندی ، جزئیات نحوه استفاده از آن جهت تشکیل یک سیستم از بخش های اقتصادی جدید همراه با چند مثال کاربردی، بحث خواهیم کرد.

این مقاله یکی از بهترین رفرنس ها جهت معرفی مقاله بیس در پایان نامه ها و تزهای دکتری است

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت رابطه GIS با تعادل هیدرولوژی پاورپوینت سيستم‌هاي خريد و انبارداري پاورپوینت ارکان سازمان ملل متحد، صلاحیت ها و وظایف آن ها پاورپوینت آشنایی با مفهوم فیزیوکراسی معاونت در جرم