👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت استاندارد های اماکن ورزشی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت استاندارد های اماکن ورزشی

پاورپوینت استاندارد های اماکن ورزشی 32 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خر

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

1/966 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت استاندارد های اماکن ورزشی

پاورپوینت استاندارد های اماکن ورزشی  32 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

در ساخت مکان های ورزشی پیش از طراحی و ساخت فضای درونی و خط کشی ها ی داخل زمین بازی باید به مواردی چون موقعیت زمین انتخابی برای ساخت ورزشگاه،ویژگی های سطوح و کف پوش های سالن و دیگر ورزشها،روشنایی داخل و پیرامون اماکن ورزشی و دمای اماکن ورزشی نیز توجه کرد.  

این استاندارها به مرور زمان و با پیشرفت علم و فناوری به روز میشود تا برای انجام هر چه بهتر این مسابقات کمک کند .در واقع این استانداردها از طرف یک مرجع واحد ابلاغ نمیشود.علت این امر نیز به دلیل وجود شرایط جغرافیایی و فرهنگی و ... باشد.البته استانداردهای از طرف فدراسون های جهانی ابلاغ میشود.متولیان استاندارد با توجه به شرایط گوناگون محیطی و جغرافیایی و ... میتوانند ضوابط مربوط به هر رشته را تعیین کنند.و فقط فدراسون های جهانی در تعیین استاندارد دخیل نیستند،بلکه سازمانهایی در هر کشور که در حیطه وظایفشون است میتوانند تعیین کننده باشد. هر آن چه درادامه مشاهده میکنید مربوط به استانداردهای ایران میباشد که ممکن است در مناطق دیگر متفاوت باشد.

.

فهرست:

عنوان

مقدمه

انتخاب زمین

انتخاب اماکن ورزشی بر اساس موقعیت جغرافیایی

 جانمایی بنا

 عوامل طبیعی

 اب و هوا

افتاب

باد

باران

عوارض مصنوعی

از عوامل مصنوعی مؤثر در تعیین استقرار ورزشگاه

سطوح و کفپوشهای ورزشی

الف) شرایط

ب) عکس العمل توپ نسبت به زمین

ج) غلتش توپ

د) عکس العمل کفپوش نسبت به چرخ

ه) عکس العمل کفپوش نسبت به لغزش

و) برخورد

ز) ایمنی

ح) سایر موارد

انواع کف ها

الف) کف های ارتجاعی

ب) کف های غیر ارتجاعی

روشنایی اماکن ورزشی

نور مصنوعی

نور طبیعی

تاثیر اجزای سالن بروی کیفیت روشنایی

الف) کف ها

ب) دیوارها

 ج) سقف

نیازمندی های گیرنده ها

فاصله دوربین تلوزیونی در هر ورزش

تاثیر اجزای سالن بر عایق کاری صوتی

عایق کاری صوتی کف ها

عایق کاری دیوار

عایق کاری سقف و پشت بام

دمای سالن های ورزشی

.

عنوان: استاندارد های اماکن ورزشی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳2 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تاریخ معماری رومانسک (رومی وار) پاورپوینت استخدام و گزینش در سازمان ها پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب پاورپوینت شاخص های اقلیم توریستی پاورپوینت مطالعات برنامه ریزی مسکن در طرح های آماده سازی