👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری پست مدرن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری پست مدرن

پاورپوینت معماری پست مدرن شامل 46 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

46

حجم

2/237 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت معماری پست مدرن

پاورپوینت معماری پست مدرن  شامل 46 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

پست مدرنیسم پیکره پیچیده و در هم تنیده و متنوعی از اندیشه ها ، آرا و نظریاتی است که در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی سر برآورد و بعدا اندیشه های دیکانستراکشن (Deconstruction) و مکاتب فکری غرب از جمله فمینیسم و پسا استعمارگرایی و غیره جز واژه پست مدرن فلسفی مطرح شدند.

پست مدرنیسم در سراسر اروپا و ایالات متحده به ویژه در محافل آکادمیک و در میان دانشگاهیان ، معماران ، هنرمندان و حتی مجریان برنامه ها و تبلیغات و رسانه های گروهی و مطبوعات اشاعه و گسترش یافت . واژه پست مدرن گفتمان های فراوان و متعددی را در پی داشته است ، روندی که همچنان ادامه دارد.

.

فهرست :

مقدمه

خانه مادر ونچوری

جدول تمایز مدرنیسم و پست مدرنیسم از دیدگاه ایهاب حسن

اساسی ترین مضامین مبحث پست مدرن

معمار لاس وگاس

چارلز جنکز Charles Jencks

پست مدرن سفید

برخی از پروژه های چارلز مور

دیوار شگفت انگیز،لوییزیانا

بانک مرکزی آمریکا-فیلیپ جانسون

کلیسای جامع،گرندویگ کرک

.

عنوان: معماری پست مدرن

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 46 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت میراث فرهنگی ناملموس پیشینه و مبانی نظری ضریب پایداری اقلام تعهدی و جریان نقدی پاورپوینت قلعه فلک الافلاک پاورپوینت روش های افزایش رفتار مطلوب در دانش آموزان پاورپوینت تحلیل روستای فرخان (پروژه روستا) _ 51 اسلاید