👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سازه های نوین

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سازه های نوین

پاورپوینت سازه های نوین شامل ۶۸ اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

68

حجم

2/704 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت سازه های نوین

پاورپوینت سازه های نوین شامل ۶۸ اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

مزایای استفاده از شبکه های فضایی : ۱ ) تقسیم بار : اولین مزیت سازه های فضایی ، مشارکت اغلب اعضای سازه در تقسیم و توزیع بار است . ۲ ) نصب تاسیسات : به دلیل وجود فضای بازبین ۲لایه شبکه های فضایی ، نصب تاسیسات مکانیکی و الکتریکی وکانال های هوا درون ارتفاع سازه ساده است .

.

فهرست :

سازه های فضا کار

سازه های کششی

معماری پارچه ای

سازه های چادری

سازه های کابلی

سازه های معلق

سازه های پرشده با هوا

.

عنوان: سازه های نوین

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۶۸ اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت معرفی و مقایسه بازار سنتی تبریز با بازار قدیمی گرگان پاورپوینت فرهنگ چیست پاورپوینت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تحقیق آماده حسابــداری محیط زیست سیستم های نانوالكترومكانیك (NEMS)