👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آشنایی با آئین بهائی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آشنایی با آئین بهائی

پاورپوینت آشنایی با آئین بهائی شامل 58 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

58

حجم

4572/364 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنایی با آئین بهائی

پاورپوینت آشنایی با آئین بهائی شامل 58 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

چكيده

بهائيت نام فرقه‌اي انحرافي و ساختگي است كه در اواخر قرن سيزدهم هجري قمري به وسيله فردي به نام ميرزا حسينعلي نوري معروف به بهاءالله ايجاد شد. آنچه در اين نوشتار مورد توجه است، آشنايي با شكل‌گيري پيدايش، احكام و عقايد اين گروه است. بر اساس مهم‌ترين يافته‌هاي اين تحقيق مؤسس اين فرقه كار خود را با اين ادعا كه بنده برگزيده خداوند است، آغاز كرد، اما در ادامه ادعاي نيابت از طرف امام زمان  عليه‌السلام ، سپس ادعاي نبوت و رسالت و آنگاه ادعاي خدايي كرد. مدعاهاي او در حوزه عقايد آكنده از تناقض و تضاد است و در حوزه احكام ملازم با برداشتن بسياري از احكامي است كه در شرايع پيشين وجود داشته و به آن عمل مي‌شده است.

مقدمه

یکی از روش‌هایی که از زمان‌های گذشته تا به امروز دشمنان اسلام و به ويژه استعمار شرق و غرب، برای ایجاد تفرقه و از بین بردن اتّحاد بین مسلمانان و همچنین نابودی اسلام به کار برده‌اند، سوء استفاده از نیاز فطری بشر به پرستش و علاقه و گرایش او به مسائل معنوی و روحانی بوده است. او در این راستا به تحریف مذهب حق و یا ایجاد مذاهب ساختگی و حمایت از این مذاهب ساخته دست بشری کرده است. پيشينه ساختن مذاهب در اسلام تا دوران حضور ائمه  اطهار عليهم السلام بر مي‌گردد،‌ به گونه‌اي كه پس از شهادت يك امام، به دلائل متعددي اقدام به تشكيل فرقه‌اي مستقل مي‌زدند. ايجاد فرقه‌هايي همچون زيديه، فطحيه‌اي، ناووسيه، اسماعيليه،‌ واقفيه‌اي و ... از شواهد اين مدعاست. فرقه‌سازي در قرون اخير با تشكيل فرقه‌ي شيخيه و بابيه وارد مرحله جديدي شد و با پيدايش فرقه بهائيه به اوج خود رسيد،‌ چرا كه شاهد ادعاي آموزه‌هايي در اين مذهب ساختگي هستيم كه در كمتر فرقه اسلامي تا به حال شاهد بوده‌ايم.

آنچه در اين نوشتار مورد تأكيد نگارنده است، آشنايي با شكل‌گيري فرقه بهائيه،‌ مدعاهاي مؤسس اين فرقه، احكام و عقايد اين فرقه و ... است.

   و ...

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

فرقه بهائيت در يك نگاه

گقتار اول :ادعاهای بهاء الله

گفتار دوم: عقاید و اصول آئین بهائیت

گفتار سوم: احکام و فروع آئین بهائيت

گفتار چهارم: ديدگاه مراجع تقليد شيعه راجع به بهائيان

نتيجه‌گيري

پایان

عنوان : آشنایی با آئین بهائی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 58

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل مدرسه آزاد APAP بررسی رابطه بین ویژگی های جمعیت شناختی کارکنان اداری شهرداری تبریز با سطح ارائه خدمات آنها پاورپوینت بهسازی خاک به روش تزریق پاورپوینت اجرای قرنیز و ازاره در ساختمان پاورپوینت نمرات درس های کلاس های دوم ریاضی فیزیک و دوم تجربی دبیرستان عطار