👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کارخانه آبمیوه ای سو

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کارخانه آبمیوه ای سو

پاورپوینت کارخانه آبمیوه ای سو 77 اسلاید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

77

حجم

5/352 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاور پونت کارخانه آبمیوه ای سو 77 اسلاید

ارخانجات تولید كنسانتره آبمیوه از محصولات باغات كشور و استان آذربایجان غربی ضمن حفظ نگهداری باغات موجب شده تا زمینه ای برای اشتغال و ارزآوری جدید فراهم آورد به طوریكه از محل صادرات كنسانتره و آبمیوه به طور متوسط سالیانه بالغ بر 40 میلیون دلار ارز عاید كشور شود. شركت شهدآب در راستای سیاستهای كلی دولت مبنی بر انجام سرمایه گذاری های مورد نیاز و به منظور كمك به حل مشكل باغداران در سال 29/2/63 توسط بانك صادرات آذربایجان غربی به صورت سهامی خاص تشكیل شد.

•و با مشاركت بانكهای كشاورزی و صادرات ایران با ایجاد كارخانه تولید كنسانتره آبمیوه با ظرفیت اسمی سالانه 5000 تن كنسانتره انواع آبمیوه در سال 1371 به بهره برداری رسید و این شركت با پذیرش سازمان بورس اوراق بهادار به سهامی عام تبدیل شد و سهام آن بر بازار بورس عرضه شد به طوری كه در حال حاضر سهام شركت شهدآب قابل معامله در بورس اوراق بهادار می باشد و به كشورهای افریقایی، اروپایی، آسیایی و در آمریكای شمالی صادر می نماید.

•شركت شهدآب (سهامی عام) در تاریخ 12/6/71 به صورت شركت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 1075 مورخه 29/2/63 در اداره ثبت شركت ها و مالكیت صنعتی ارومیه به ثبت رسیده است. شركت در تاریخ 2/2/77 به شركت سهامی عام تبدیل و در تاریخ 17/9/77 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است در حال حاضر شركت شهدآب جزو واحدهای تجاری فرعی شركت خاصی نیست و واحد تجاری اصلی نهایی گروه شركت سرمایه گذاری غدیر امور شركتهای بانك كشاورزی و كارگذاری ایین است مركز اصلی شركت در ارومیه می باشد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل کارخانه درخشان قطعه‌ساز سپاهان از دفتر معماری آینه ترجمه مقاله اثر تجمع گرد و غبار بر عبور انرژی خورشیدی از میان پوشش های شیشه ای جمع کننده های صفحه ای بررسی تاثیر سواد والدین بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در بین دو مدرسه راهنمایی در درس دینی و عربی بررسی نظریه های گرسنگی و تشنگی پاورپوینت بررسی سیستم توزیع و حفاظت برق بیمارستان امداد (شهید كامیاب)