👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت منشور گردشگری (توریسم)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت منشور گردشگری (توریسم)

دانلود فایل پاورپوینت منشور گردشگری (توریسم)،در حجم 25 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژهشورای بین‌المللی یادمانها و محوطه ها (ایکوموس) یک سازمان بین المللی غیر دولتی است که به عنوان نهاد همکار سازمان آموزشی، علمی و

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

0/910 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت منشور گردشگری (توریسم)

فایل پاورپوینت منشور گردشگری (توریسم)،در حجم 25 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

شورای بین‌المللی یادمانها و محوطه ها (ایکوموس) یک سازمان بین المللی غیر دولتی است که به عنوان نهاد همکار سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد(یونسکو) با هدف کمک به حفاظت از یادمانها و محوطه های تاریخی جهان (بخش غیر منقول میراث مادی طبق تعریف مقرر در کنوانسیون  راجع به حمایت از میراث فرهنگی و طبیعی جهان) بنیان نهاده شده است.

این سازمان در راستای اهداف کلی و وظایف خود در زمینه حمایت از میراث فرهنگی مذکور در  طول سالیان پیاپی، منشورهایی را به تصویب رسانده است. که  مهم ترین  آنها  منشور بین المللی حفاظت و مرمت یادمانها و محوطه ها ( معروف به منشور 1964 ونیز) می باشد.

هر یک از  این منشورهای مصوب ایکوموس  دارای موضوع جداگانه  در حوزه های مختلف میراث فرهنگی  شامل گردشگری فرهنگی ،باغهای تاریخی ،شهرها و بافتهای تاریخی شهری،باستان شناسی زیر خاک و زیر آب و غیره بوده و یکسری توصیه ها ، هنجارها و اصول اخلاقی مرتبط با موضوع مربوطه به دست اندر کاران حمایت از میراث فرهنگی ارئه می دهند.

 هرچند این منشورها از حیث اصول و حقوق بین الملل مانند معاهدات بین المللی، برای کشورها تعهد آور نیستند لیکن  عمل به رهنمودهای ارائه شده در هر یک از آنها کمک موثری در پیشبرد امور حمایت و حفاظت از میراث فرهنگی  به شمار می رود.

از مجموعه منشورهای مصوب ایکوموس ابتدا به منشورهای گردشگری فرهنگی اشاره می کنیم.

فهرست مطالب:

معرفی منشور گردشگری (توریسم)

مقدمه

مبنای عملی

مدیریت گردشگری در مكان‌های عمده میراث

كردار و نگاه منشور

تعامل پویا بین گردشگری و میراث فرهنگی

اهداف منشور

اصول منشور گردشگری فرهنگی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 25 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت مرمت از دیدگاه براندی(23 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اقتصاد نئوکلاسیک چیست پاورپوینت لوازم و تجهیزات لازم جهت اتصال به شبکه اینترانت سازمان (P2MP) پاورپوینت نقش گروههای ذی نفوذ ( فشار ) و احزاب در خط مشی گذاری دولتی پاورپوینت حکومت ساسانی دانلود پرسشنامه فرهنگ سازمانی رابینز