👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت رنگ درمعماری ایرانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت رنگ درمعماری ایرانی

پاورپوینت رنگ درمعماری ایرانی شامل 24 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

1/867 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت رنگ درمعماری ایرانی

پاورپوینت رنگ درمعماری ایرانی شامل 24 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

به طوری که مشخص است رنگ و رنگ‌آمیزی برای زیباسازی بنا انجام می‌شود. علاقه به رنگ به صورت فطری در ایران باستان مورد توجه بوده است. رنگ چه از نوع گیاهی و چه از نوع طبیعی و چه معدنی به ترتیب کیفیت مورد توجه می‌باشد. به طوری که در کاوش‌های باستان شناسی در طبقات زیرین تپه‌های سیلک و یا دیگر نقاط ایران از هزاره پنجم قبل از میلاد انجام شده نمایشگر رنگ آمیزی اشیایی بوده است که در جوار درگذشتگان در گورها می‌گذاشتند.

.

فهرست:

رنگ و رنگ آمیزی

رنگ در دوره مادها

رنگ در دوران هخامنشی

رنگ در دوران اشکانی و ساسانی

رنگ در ادوار اسلامی

رنگ‌های مورد مصرف در نقاشی

رنگ‌های جوهری

.

عنوان: رنگ درمعماری ایرانی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 24 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سرمایه گذاری وجوه مازاد ( همراه با مثالهای تشریحی) پاورپوینت انواع تصمیم گیری و ارتباط آن با سطوح مدیریت پاورپوینت معرفی شغل راننده قطار (لوکوموتیوران) پاورپوینت زبان بدن با تصویر برای توضیحات(خلاصه کتاب زبان بدن آلن پیز) انگیزش چیست؟