👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بیل مکانیکی و لودر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بیل مکانیکی و لودر

پاورپوینت بیل مکانیکی و لودر شامل 36 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

1/167 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بیل مکانیکی و لودر

پاورپوینت بیل مکانیکی و لودر شامل 36 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

بیل مکانیکی از ماشین‌های سنگین عمرانی و مهندسی است که شامل بازوی مفصلی، باکت و کابین گردان در قسمت بالا و زنجیر و یا چرخ لاستیکی در زیر می‌باشد. این ماشین ارتقاء یافته بیل‌های بخار است.

از قابلیت‌های این ماشین می‌توان به نصب چکش (پیکور) که بسیار پرکاربرد است اشاره کرد. نصب چکش هیدرولیکی یا پنوماتیک بجای باکت این دستگاه، این امکان را فراهم می‌کند.

.

فهرست:

بیل مکانیکی

موارد استفاده بیل مکانیکی

انواع بیل مکانیکی از نظر چرخ

بیل مکانیکی چرخ لاستیکی

ساختمان کار بیل مکانیکی

بیل مکانیکی زنجیری

بیل مکانیکی کششی (دراگلاین)

انواع بیل مکانیکی از لحاظ حفاری

برنامه ریزی کار با بیل مکانیکی

لودر چیست و چگونه کار می کند؟ لودر خاک بردار چیست؟ بازوهای متعادل کننده

لودرهای چرخ زنجیری

بکهو لودر

سایر مشخصات لودر

.

عنوان: بیل مکانیکی و لودر

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 36 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ایمنی و حفاظت در مقابل برق گرفتگی یک سری نمونه سوال امتحانی پايان ترم هیدرولیک پیشرفته پاورپوینت تجربه ی دینی پاورپوینت عوامل ایمنی ساختمان در برابر زلزله بررسی كانسارها و منابع معدنی سنگهای ساختمانی در استان سیستان و بلوچستان و مقایسه آن در سطح كشور