👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت استفاده از خرده شیشه در بتن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت استفاده از خرده شیشه در بتن

پاورپوینت استفاده از خرده شیشه در بتن در 36 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

1/474 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت استفاده از خرده شیشه در بتن

پاورپوینت استفاده از خرده شیشه در بتن در 36 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید.

مقدمه :

استفاده از خرده شیشه در بتن

مقدار زیادی از شیشه های مصرف شده دوباره بازیافت می شوند و قسمتی نیز برای مصارف گوناگون از جمله سنگدانه های بتن به کار می روند .مقدار زیادی از این مواد شرط لازم برای بازیافت را فراهم نمی کنند و این مواد برای دفن فرستاده می شوند. فضای مورد استفاده برای دفن قابل توجه است و این فضا می تواند برای مصارف دیگری به کار برده شود.

شیشه یک قلیایی غیر

پایدار است که در محیط بتن میتواند باعث بوجود آمدن مشکلات ناشی از واکنش قلیایی – سیلیسی (ASR) شود. این ویژگی به عنوان یک مزیت در خرد کردن پودر شیشه و استفاده از آن به عنوان یک ماده پوزولانی در بتن استفاده شده است.

رفتار دانه های بزرگ شیشه را در واکنش قلیایی در آزمایشگاه نمی توان با رفتار واقعی پودر شیشه در طبیعت برابر دانست. تجربه مزایای واکنش پوزولانی شیشه را در بتن مشخص کرده است. می توان در بعضی از مخلوطهای بتن تا 0 وزن سیمان پودر شیشه اضافه کرد و به مقاومت مناسبی دست یافت.

عنوان : پاورپوینت استفاده از خرده شیشه در بتن

فرمت :پاورپوینت

تعداد صفحات : 36 اسلاید

ارائه شده در فروشگاه های سازه برتر

پیش نمایش اسلاید ها:

.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت احاله کیفری چیست پاورپوینت شیوع اپيدميولوژي ( کزاز) پاورپوینت تست مارشمالو چیست پاورپوینت باغ موزه دفاع مقدس پزشکی -ترس