👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انواع سقف های سازه ای

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انواع سقف های سازه ای

پاورپوینت انواع سقف های سازه ای در 28 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

5/799 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت انواع سقف های سازه ای

فهرست:

۱-سقف طاق ضربی :

۲-سقف تیرچه- بلوک:

۳-سقف کامپوزیت :

۴-سقف عرشه فولادی :

۵-سقف دال بتنی :

۶-سقف تیر- دال :

۷-سقف کوبیاکس :

۸-سقف روفیکس :

۹-سقف پیش تنیده :

انواع سقف های سازه ای

انواع سقف های سازه ای رایج در ایران :

۱-سقف طاق ضربی :

هرچند که این نوع سقف منسوخ شده است و دیگر مورد تایید ضوابط وآیین نامه ها نیست اما به دلیل اینکه هنوز ساختمان های زیادی وجود دارند که سقف های طاق ضربی دارند ، مهندسین و سایر افراد شاغل در صنعت ساختمان می بایست با این نوع سقف آشنایی داشته باشند و نقاط ضعف و قوت آنرا بشناسند. سقف طاق ضربی به راحتی و با هزینه کم ساخته میشود.اما بدلیل وزن بالا و عملکرد بسیار ضعیف درهنگام زلزله ،سقف قابل اعتمادی نیست.

۲-سقف تیرچه- بلوک:

این نوع سقف یکی از رایج ترین انواع سقف به حساب می آید. اجزای تشکیل دهنده سقف تیرچه – بلوک شامل تیرچه ، بلوک پرکننده و بتن وآرماتورحرراتی وآرماتور تقویتی برش (اوتکا ) می باشد. در این میان دوجزء اول یعنی تیرچه و بلوک پرکننده اجزای منحصر به فرد این نوع سقف محسوب می شوند.هم تیرچه و هم بلوک پرکننده انواع مختلفی دارند که به معرفی آنها می پردازیم.

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید ;vpn نیز غیر فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشوید.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل مجموعه مسکونی و ورزشی دانشگاه سنگاپور پاورپوینت نظریه تحلیل رفتار متقابل (transactional analysis ) (اریک برن) پاورپوینت شبکه های کامپیوتری پاورپوینت خودکشی از دیدگاه روان پزشکی پاورپوینت بررسی رابطه انسان و طبیعت باغ های ایرانی