👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کفپوش بتنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کفپوش بتنی

پاورپوینت کفپوش بتنی در 28 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

1/571 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت کفپوش بتنی

کفپوش بتنی

کفپوش‌ بتنی‌ محصولی بتنی است که اجزاء آن به طور مناسبی متراکم شده، شکل و ضخامت یکنواخت داشته و دارای خصوصیات هندسی مشخص شده هستند. سیمان‌، سنگندانه‌ها و آب با درصد مشخص و طبق استانداردهای ملی تعریف شده در محصولات بتنی مصالح تشکیل دهنده کفپوش‌ها هستند.

این محصول در دو سطح رویی (face) و سطح بستر (main) ساخته شده است. در  سطح رویی که هنگام استفاده از کفپوش نمایان است و در معرض سایش قرار گرفته، از مصالح ریز دانه و یکنواخت استفاده شده، اما سطح بستر که زیر لایه رویی قرار گرفته و پس از چیدن کفپوش در تماس با زمین بوده و نمایان نیست، از مصالح درشت دانه‌تری استفاده شده است. مقاومت فشاری، یکی از مشخصه‌های مورد نظر در کنترل کیفیت کفپوش‌های بتنی است.

موارد استفاده و کاربرد کفپوش بتنی

1- سیستم‌های روسازی کف و ضد سرخوردگی

2- کفسازی صنعتی و تزئینی

3- مکان‌هایی که سطوح تحت سایش شدید قرار دارند

4- پارکینگ‌ها و انبار‌ها و بندرگاه‌ها

5- سطح معابر‌، پیاده‌روها و تقاطع‌ها

6- کف پله محوطه‌های بیرونی

7- رویه رمپ‌ها‌، شیب‌ها و پیچ‌ها

8- کف‌های هشدار دهنده و سرعت گیر حاشیه‌ای و عرضی جاده‌ها، اتوبا‌ن‌ها و رویه محدوده‌های ایستگاه‌های عوارضی

9- رویه محوطه‌های پالایشگاهی و جایگاه‌های سوخت گیری

مشخصات فنی کفپوش بتنی

بتن سخت صنعتی به لحاظ فیزیکی و مکانیکی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و اغلب در مراکز صنعتی که در معرض سایش، ترافیک و بارهای سنگین قرار دارد، به کار می‌رود. این کفپوش به صورت یکپارچه و زیبا و با استفاده از پیگمنت‌های رنگی و دانه بندی‌های متنوع اجرا می‌شود که از گرانول‌های سخت طبیعی و صنعتی طی مراحل کنترل شده و دقیق طبق استانداردهای بین المللی تهیه می‌شود. بتن سخت رنگی از ترکیب سیمان، آب و مواد افزودنی مجاز به دست می‌آید.این نوع بتن ‌به عنوان کفپوش‌های نهایی سطح، در ضخامت‌های متفاوت اجرا می‌شود. با بهبود خصوصیات مکانیکی، بتن با طول عمر بیشتر و با کیفیت مطلوب‌تر اجرا شده و با استفاده از افزودنی‌های مناسب و مجاز، بتنی با مقاومت‌های فشاری، خمشی، کششی و سایشی بالاتر از بتن معمولی بدست می‌آید.

1- مقاومت فشاری: حدود ۳ برابر بتن معمولی ( تا ۹۸ نیوتن برمیلیمترمربع)

2- مقاومت خمشی: حدود ۷ برابر بتن معمولی ( تا ۱۳ نیوتن برمیلیمترمربع)

3- مقاومت سایشی: حدود ۱۶۰ برابربتن معمولی ( تا ۰٫۰۱۶ گرم)

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید تا با مشکل روبه رو نشوید.

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق جامع در مورد تولید میلگردهای ساختمانی پاورپوینت مجموعه کامل 14 آزمایش آزمایشگاه مصالح ساختمانی پاورپوینت نمایش مجموعه ها با درخت پاورپوینت برنامه ریزی کالبدی طراحی فضای سبز شهری پاورپوینت نقشه کشی عمومی ساختمان