👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فرایند مشاوره در درمان آدلری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فرایند مشاوره در درمان آدلری

پاورپوینت فرایند مشاوره در درمان آدلری شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

47

حجم

0/713 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت فرایند مشاوره در درمان آدلری

پاورپوینت فرایند مشاوره در درمان آدلری شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

آلفرد آدلر، عضو اصلی گروه کوچک روان‌پزشکانی بود که چهارشنبه‌ها بعد از ظهر برای بحث کردن درباره مسایل روان‌شناختی، در منزل فروید گردهم می‌آمدند. بعد از اینکه بین فروید و آدلر اختلافات نظری و شخصی ایجاد شد، آدلر محفل فروید را ترک کرده و نظریه مخالفی را مطرح کرد که به روان‌شناسی فردنگر معروف شد.

روان‌شناسی آدلر، نوعی روان‌شناسی اجتماعی است که نسبت به نوع انسان دیدگاه مثبتی دارد. آدمیان همواره در حال شدن هستند و طی آن به سوی آن دسته از هدف‌های خیالی که می‌اندیشند به برتری آنها منتهی خواهد شد، حرکت می‌کنند.

امکان تغییر در مشاوره آدلری

درمان بر اثر مکتب آدلر، بر این فرض استوار است که مراجع زندگی خود را با شیوه زندگی غلط طراحی و هدایت کرده و بنابراین در ایجاد علاقه اجتماعی شکست خورده‌ است.

در نتیجه وظیفه درمانگر این است که به مراجع کمک کند تا نظر عینی‌تری از واقعیت داشته باشد و علاقه اجتماعی فعال‌تری را در او به وجود بیاورد.

حاصل درمان این خواهد بود که مراجع نه تنها رفتار خود را درک می‌کند، بلکه درمی‌یابد که او قادر است زندگی خود را از طریق شیوه‌های ارضاکننده‌تری هدایت نماید. در حالی که درک او تغییر می‌یابد، اعمال و رفتارش نیز دگرگون می‌شود

فرایند مشاوره آدلری

چون درمانگران آدلری نسبت به فرد و مسایل او نگرشی اجتماعی دارند، از اینرو، می‌توانند در مقام مشاوره و والدین و معلمان به بهترین وجه انجام وظیفه کنند.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

امکان تغییر در مشاوره آدلری

فرایند مشاوره آدلری

اهداف مشاوره آدلری

تکنیک‌های مشاوره آدلری

پایان

عنوان : فرایند مشاوره در درمان آدلری

فرمت : پاورپوینت

حجم : 716 کیلوبایت

تعداد صفحات : 47 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت برنامه ریزی کالبدی فضایی در آلمان پاورپوینت آشنایی با انواع نمای ساختمانی مبانی نظری ایمان و معنویت پاورپوینت آسیب شناسی و عارضه یابی سازمانی پاورپوینت درس طراحی الگوریتم ها