👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری گورکانیان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری گورکانیان

پاورپوینت معماری گورکانیان 123 اسلاید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

123

حجم

1114/771 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت معماری گورکانیان 123 اسلاید

بخشی از مطلب:

گورکانیان هند که امپراتوری مغولی هند یا امپراتوری بابری هم نامیده می‌شوند و خود خویش را تیموری می‌نامیدند،امپراتوری بزرگی است که به‌دست نوادگان امیر تیمور در هندوستان ایجاد شد. این سلسله از ۱۵۲۶ تا ۱۸۵۷ میلادی در بخش بزرگی از شبه قاره هند شامل کشورهای امروزی هند، پاکستان، بنگلادش و بخش‌هایی از افغانستان امروزی فرمانروایی کرد.

نواده‌های تیمور همچون شاهرخ و همسرش گوهرشاد در ایران کارهای بسیار ارزشمندی را در راستای فرهنگ ایرانی از خود به جای گذاشتند و دیگر نوادگان او چون بابر و فرزندانش سهم مهمی در گسترش فرهنگ ایرانی در سراسر شبه قاره هند برعهده گرفتند. حکمرانان این سلسله به تدریج تمامی شبه قاره را تحت فرمان گرفتند اما پس از مدتی بخش‌هایی از جنوب هند از اختیار آنان خارج شد. این سلسله در نیمه سده ۱۷ میلادی و در زمان شاه جهان بزرگ‌ترین و ثروتمندترین امپراتوری جهان بود.

👇محصولات تصادفی👇

یک سری نمونه سوال امتحانی تشریحی پایان ترم درس هيدرولوژی مهندسی پاورپوینت الگوریتم برج هانوی مبانی نظری تغییرات در کتب درسی ابتدایی، نگرش معلمان نسبت به تغییر کتب درسی پاورپوینت معرفی کامل مسجد سپه سالار (مدرسه ی عالی شهید مطهری) پاورپوینت ریخت شناسی و مورفولوژی در معماری شهری